احتمال واریز یارانه 100 هزار تومان، اولین واریزی اسفند ماه کدام است؟

به گزارش سفر ارزان به دبی، در هفته آینده اولین واریزی اسفند ماه و آخرین یارانه معیشتی بنزین سال جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد. احتمال واریز یارانه 100 هزار تومانی نیز وجود دارد.

احتمال واریز یارانه 100 هزار تومان، اولین واریزی اسفند ماه کدام است؟

طبق روال ماه های گذشته دولت باید در روز دهم اسفند ماه یعنی سه شنبه هفته آینده آخرین یارانه معیشتی بنزین را واریز کند.

مبلغ یارانه معیشتی متناسب با تعداد اعضای خانوار معین گردد. همچون دوره های پیشین، واریزی ها یارانه معیشتی به حساب خانواده های یک نفره 55 هزار تومان، خانواده های دو نفره 103 هزار تومان، خانواده های سه نفره 138 هزار تومان، خانواده های چهار نفره 172هزار تومان و خانواده های پنج نفره و بیشتر 205 هزار تومان است.

معمولا وقتی واریز یارانه با روز تعطیل مصادف می گردد، سازمان هدفمندسازی یارانه ها یک روز زودتر آن را واریز می نمایند. بنابراین به احتمال زیاد آخرین یارانه معیشتی سال جاری در ساعت 24 روز دوشنبه نهم اسفند ماه واریز می گردد.

بعلاوه، پانزدهمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوارهایی که این وام را دریافت نموده اند، این ماه کسر خواهد شد.

احتمال واریز یارانه 100 هزار تومانی

از یک سو واریز یارانه در هفته آینده با مبعث رسول اکرم(ص) مصادف شده است و از سوی دیگر در روزهای پایانی سال 1400 قرار داریم، با توجه با سابقه دولت رئیسی در واریز یارانه 100 هزار تومانی 22 بهمن ماه، احتمال تکرار این یارانه در هفته آینده وجود دارد.

دولت به مناسبت 22 بهمن ماه به حدود 32 میلیون نفر یارانه 100 هزار تومانی پرداخت کرد. سازمان هدفمندسازی نیز خاطرنشان کرد که مشمولان این یارانه چهار دهک اول هستند. در همان زمان بسیاری از مردم خود را جزو چهار دهک اول می دانستند و معترض بودند که چرا یارانه برایشان واریز نشده است.

وزارت کار نیز به نوعی به خطا در شناسایی مشمولان یارانه 22 بهمن اعتراف کرد. اگر قرار باشد این یارانه واریز گردد باید دید فهرست مشمولان به روز می گردد یا خیر؟

برای اطلاع بیشتر از واریزی های این ماه گزارش واریز آخرین یارانه در روزهای پایانی سال/ واریزی های اسفند کدامند؟ را بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "احتمال واریز یارانه 100 هزار تومان، اولین واریزی اسفند ماه کدام است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال واریز یارانه 100 هزار تومان، اولین واریزی اسفند ماه کدام است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید