بیانیه تند ذوب آهن علیه سرمربی استقلال؛ مجیدی بی اخلاق!

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران: باشگاه ذوب آهن درباره اظهارات فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از بازی شب گذشته دو تیم که با رجحان یک بر صفر آبی پوشان به اتمام رسید، بیانیه ای به توضیح زیر صادر کرد:

بیانیه تند ذوب آهن علیه سرمربی استقلال؛ مجیدی بی اخلاق!

از تاریخ تشکیل و برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران تا به امروز همیشه نام باشگاه های بزرگ با مربیان بزرگ عجین بوده است، اما متأسفانه برای نخستین بار شاهدیم که نام بزرگ و مردمی باشگاه استقلال را مربی بی اخلاق که در هیجان برد های مسابقات است همراهی می نماید.

اظهارات سخیف آقای مجیدی پس از خاتمه ملاقات این تیم در مقابل تیم ذوب آهن توهینی آشکار به مردم شریف و شهید پرور اصفهان و باشگاه 54 ساله ذوب آهن با پشتوانه بزرگ پیشکسوتان، قهرمانان رشته های مختلف ورزشی و طرفداران عزیز ذوب آهن، شاهدی بر این مدعاست که امروز نام بزرگ و پرافتخار باشگاه استقلال با گفتار بچگانه یک مربی بی اخلاق خدشه دار ودر معرض آسیب قرار گرفته است. این درحالی است که سرمربی ارزشمند و با اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان کوچکترین بی احترامی به فردی یا باشگاهی انجام نداده و تنها مباحث فنی را بیان کرد.

آقای مجیدی در حالی مانند نوجوانان ذوق زده آن جمله ای از بزرگان فوتبال دنیا را که هیچ سنخیتی با حد و میزان اش ندارد تکرار کرد که فراموش نموده که شرایط امروز او مدیون الطاف دیگرانی است که در چشم پوشی از مجوز های حضور بعضی بازیکنان، پنجره های بسته را بدون مجوز های قانونی برویش باز نموده اند و به به و چهچه بعضی گزارشگران رنگی نیز این موارد را حمایت می نماید.

امید به این که باشگاه های بزرگی مانند استقلال با طرفدارانی محترم، من بعد علاوه بر بحث فنی، با نام هایی در حد و میزان استقلال و با اخلاق عجین باشد. مرور تاریخ نشان می دهد رابطه دو باشگاه بزرگ ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران، برپایه دوستی و جوانمردی بوده و با این سخنان خدشه دار نخواهد شد، ولی ضروری است آقای فرهاد مجیدی از مردم اصفهان و طرفداران عزیز ذوب آهن عذرخواهی کند.

منبع: فرارو

به "بیانیه تند ذوب آهن علیه سرمربی استقلال؛ مجیدی بی اخلاق!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند ذوب آهن علیه سرمربی استقلال؛ مجیدی بی اخلاق!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید