خواسته های غیرمنطقی پورتو علیه طارمی ، پرونده نقل و انتقالاتی طارمی بسته شد!

به گزارش سفر ارزان به دبی، مهدی طارمی با توجه به خواسته های غیرمنطقی پورتو دیگر قصدی برای جدایی از پورتو ندارد و او سال جاری نیز برای اژدها به میدان می رود.

خواسته های غیرمنطقی پورتو علیه طارمی ، پرونده نقل و انتقالاتی طارمی بسته شد!

به گزارش سفر ارزان به دبی، بدون شک مهدی طارمی پرخفزونین تابستان دوران حرفه ای خود را تجربه کرد. مهاجم ایرانی پورتو با سیلی از پیشنهادات گوناگون و متنوع از سوی باشگاه های مطرح اروپایی روبرو شد و ماه هاست که نام او را در میان خبرهای مختلف سفر ارزان به دبی و رسانه های مطرح اروپایی می شنویم.

تیم های لیگ ترکیه و فنرباغچه از جمله نخستین باشگاه هایی هستند که خواهان جذب طارمی شده بودند. اما رفته رفته نام مهاجم ایرانی به باشگاه های مطرحی لینک شد که میلان و منچستر یونایتد از جمله این تیم ها هستند.

در این میان، پیشنهاد روسونری برای به خدمت گرفتن طارمی جدی تر بود و آنها حتی پیام های اولیه را برای شروع مذاکرات به صورت جدی، به باشگاه پرتغالی ارسال کردند اما خواسته های غیرمنطقی پورتو و درخواست 30 میلیون یورو برای صدور مجوز جدایی مهاجم ایرانی، منجر به عقب نشینی آنها شد و میلان در نهایت ساموئل چوکووئزه را از ویارئال به خدمت گرفت.

دیگر تیم شهر میلان یعنی اینتر هم برای جذب طارمی دست به کار شد، اما آنها نیز با همان پاسخی روبرو شدند که از سوی مقامات پورتو به روسونری ابلاغ شده بود. قیمت بالایی که اژدها برای مهدی می خواست سبب شد تا نراتزوری در پی مارکو آرناتوویچ برود و این مهاجم که 3 سال از طارمی بزرگ تر است را جذب کند.

جدایی هری کین از تاتنهام و پیوستن این بازیکن به بایرن مونیخ نیز سبب شد تا نام پسر بوشهری یک بار دیگر با این تیم انگلیسی پیوند بخورد. باشگاهی که 2 سال قبل نیز نیم نگاهی به طارمی داشت، اما در نهایت صحبت های جدی بین این باشگاه و پورتو صورت نگرفت.

تغییر قوانین سری آ درخصوص بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا سبب شد تا میلان یک سهمیه دیگر برای جذب بازیکن غیراروپایی داشته باشد و آنگونه که در روزهای اخیر رسانه های ایتالیا عنوان نموده اند، روسونری باز هم نام طارمی را به فهرست بازیکنان موردنظرش اضافه نموده است، اما در نهایت به نظر می رسد که شاهد جدایی بازیکن بوشهری حداقل در این پنجره تابستانی نخواهیم بود.

طبق اطلاعات به دست آمده، مهدی طارمی در گفت وگو با بعضی از دوستان رسانه ای و موثق خود در ایران، صراحتا از ادامه همکاری با پورتو خبر داده تا بدین صورت تعیین گردد که مهاجم بوشهری حداقل در پنجره تابستانی تمایلی به جدایی از تیمش ندارد و او را در این فصل نیز با لباس آبی و سفید اژدها خواهیم دید.

طارمی که در آخرین سال قراردادش با پورتو به سر می برد، تمایل زیادی داشت تا بتواند از آخرین شانس خود برای حضور در یک تیم بزرگ و ترجیحا لیگ فزونی استفاده کند، ولی اوضاع به کام او پیش نرفت و زیاده خواهی مدیران اژدها باعث شده تا مهدی نتواند از پیشنهادات بزرگ تابستانی خود استفاده ببرد و سال جاری نیز برای آبی و سفیدها به میدان برود.

منبع: همشهری آنلاین

به "خواسته های غیرمنطقی پورتو علیه طارمی ، پرونده نقل و انتقالاتی طارمی بسته شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواسته های غیرمنطقی پورتو علیه طارمی ، پرونده نقل و انتقالاتی طارمی بسته شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید