سفر به آسیا در ماه ژوئن ، برترین مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن

به گزارش سفر ارزان به دبی، بیشتر کسانی که در امریکای شمالی یا اروپا زندگی می نمایند، تصورشان این است که ژوئن یک ماه با آب و هوای عالی برای تمام نقاط آسیاست که در واقعیت اینگونه نیست. ژوئن بخشی از یک فصل بارانی در بسیاری از منطقه ها استوایی است، بنابراین شناخت جایی که در این ماه می توانید به آن سفر کنید خالی از ریسک نیست. خبر خوب این است که باران تا انتها سال در بعضی از برترین مقاصد گردشگری آسیایی آغاز نمی گردد. در حقیقت آوریل گرم ترین ماه در نواحی نزدیک به استوا است و در ژوئن ابری، بعداز ظهر هوایی خنک و خوب تر می گردد. در ادامه با این پست خبرنگاران همراه باشید تا به معرفی 12 مقصد سفر به آسیا در ماه ژوئن بپردازیم.

سفر به آسیا در ماه ژوئن ، برترین مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: بالی، اندونزی

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 85F/29C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 77F/25C

میانگین بارش ماه ژوئن:2. 8″/7. 0cm

یکی از مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن، بالی است. بالی تنها جزیره بزرگ در آسیا است که کمی در نیمکره جنوبی واقع شده و ژوئن یکی از ماه های سرد و خشک در آن است. این خبر خوبی است زیرا بودن در نزدیکی خط استوا، باعث شده بالی در تمام طول روز و شب از سال گرم و تقریبا مرطوب باشد. بالی همچنان به عنوان یک مکان خارق العاده گردشگری است، دست کم برای آنها که اصراری به بودن در هتل های زنجیره ای فانتزی ندارند. این شهر مرکز گشت و گذار و شب زنده داری است و کوله گردها و مسافران با بودجه های متفاوت از سراسر دنیا را به خود جذب می نماید. قیمت هتل ها در بالی از بسیار پایین آغاز می شوند و این پایین بودن به معنی نداشتن تهویه مطبوع، مبلمان ارزان و در و دیوار رنگ و رو رفته است. با این حال اگر شما مینیمافهرست باشید، گزینه های متنوع و متعدد می توانید پیدا کنید. نشستن در ساحل یکی از برترین مجذوب کنندهیت های بالی است که البته رایگان است. غذا و نوشیدنی نیز مطابق با بیشتر استانداردها ارزان است (نه به ارزانی سرزمین های جنوب شرقی آسیا). غذاهای ساده و خوشمزه از قیمت حدود 1دلار آغاز می شوند. برای گردش در اطراف بالی برترین گزینه استخدام یک راننده است. که هم ارزان و هم قابل اعتماد هستند. در کوتا و اوبود شما به وسیله تعداد زیادی از این راننده ها محاصره می شوید و اغلب آنها صادقند و می توانند به عنوان یک راهنمای سفر نیز عمل می نمایند. اگر شما می خواهید از مکانی به مکان دیگر بروید می توانید از اوبر بهره ببرید که خیلی ارزان تر است. یک نکته منفی این است که ماه ژوئن یکی از ماه های شلوغ از سال در بالی است و بالی یکی از مقصدهای معروف گردشگری برای استرالیایی ها در تعطیلات زمستانی است. با این حال، وجود آب و هوای خوب ارزشش را دارد. اگرچه دوری کردن از جمعیت در بالی بسیار آسان است. سعی کنید از منطقه ساحلی کوتا/ لژیان/ سمینیاک به طوری کلی اجتناب کنید. آنهایی که دنبال منطقه ها خلوت تر و کسب تجربه لذت بخش تر هستند باید در لووینا و در امتداد ساحل شمالی یا نزدیک جزیره لمبک اقامت نمایند.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: توکیو، ژاپن

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 77F/25C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 66F/19C

میانگین بارش ماه ژوئن: 6. 5″/16. 3cm

از دیگر مقاصد گردشگری آسیا توکیوست. جولای و آگوست در توکیو بسیار گرم و پر حرارت است اما همچنان ژوئن یک ماه مناسب و ایده آل برای تماشا توکیو و حتی ژاپن است. کسی که که اخبار را در دهه اخیر دنبال ننموده، ممکن است نداند که ژاپن به گرانی قبل نیست، حتی اگر برخی چیزها همچنان گران باشند. در ایندکس دنیای کوله گردها (بک پکر) متوجه می شوید که رده توکیو نزدیک به رم و وین است و بسیار ارزانتر از لندن یا آمستردام است. توکیو یکی از گران ترین شهرهای گردشگری دنیا است. در اغلب سال هتل در توکیو پیدا می گردد بویژه اگر از قبل شما رزرو نموده باشید و بیشتر چیزهایی که شما احتمالا قصد تماشا آن را داشته باشید، رایگان است. گفته می گردد که غذا و نوشیدنی بطور افراطی در توکیو گران است اما این کمی با واقعیت فرق دارد. اگر شما بخواهید در رستورانهای رده بالا یا هتل ها غذا بخورید، مبلغ زیادی باید پرداخت کنید. اما اگر علاقمند به خوردن یک کاسه برنج یا نودل باشید، کاری که مردم محلی هر روز انجام می دهند، می توانید یک بودجه کم را صرف غذا کنید. رمز ارزان زندگی کردن درسفربه توکیو، انعطاف پذیر بودن و رفتار شبیه یک فرد محلی است. سیستم حمل و نقل به ویژه اگر شما از مترو بهره ببرید، بسیار مناسب است. این شهر اساسا متشکل ازمجموعه ای از روستاها است، بنابراین پیاده رفتن از مکانی به مکان دیگر که با فاصله از هم قرار دارند، نسبتا سخت است. بسیاری از کسانی که اولین بار از ژاپن تماشا می نمایند، بر روی توکیو تمرکز می نمایند که قابل درک است زیرا یک شهر بزرگ با پیشنهادهای بسیار برای گردشگران است. بسیار راحت با قطارهای سریع السیر می توان به کیوتو و اوساکو رفت که خیلی جالب هستند و البته کمی هم ارزانتر از توکیو هستند.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: سئول، کره جنوبی

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 80F/27C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 64F/18C

میانگین بارش ماه ژوئن: 5. 2″/13. 0cm

یکی دیگر از از دیگر مقاصد گردشگری آسیا سئول است! از آنجایی که سئول از جهت شمالی دورتر از توکیو است، زمستان هایش سخت تر و حتی پاییز و بهارش هم کمی سرد است. با این واقعیت که ماه های آگوست و جولای نه تنها گرم، بلکه با فاصله زیاد مرطوب ترین ماه های سال هستند، مسائل پیچیده تر می شوند. بطور خلاصه می، ژوئن، سپتامبر و اکتبر برترین ماه ها برای رفتن و بازدید از کره است. به طور کلی علاقه مندان به تکنولوژی و الکترونیک مجذوب کره می شوند تا ببینند این جامعه پیشرو از لحاظ شخصیتی به چه شکل است. سئول نمونه واقعی یک شهر بسیار بزرگ است، همه چیز در قیمت های متفاوت در آن پیدا می گردد. اما قطعا از توکیو ارزان تر است و البته گران تر از دیگر شهرهای بزرگ چین است. غذا یکی دیگر از بزرگترین جاذبه ها، مخصوصا برای گردشگران آمریکای غربی است، غذای کره ای یکی از بزرگترین ترندها در دهه اخیر و دهه های قبل تر بوده است. غذا و نوشیدنی در هر رنج قیمت، متناسب با بودجه شما پیدا می گردد. اگر شما به جایی که منوی انگلیسی دارد بروید، قیمت بالاتری را باید پرداخت کنید اما همچنان گزینه های ارزن تر برای کسانی که کره ای صحبت نمی نمایند وجود دارد.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: لانگ پرابانگ، لائوس

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن:91F/33C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن:76F/24C

میانگین بارندگی ماه ژوئن: 7. 0″/17. 5cm

یه عنوان یکی دیگر از مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن، می توان از لاپلانگ نام برد. وقتی که بخش جنوب شرقی آسیا در ژوئن می تواند خیلی بارانی باشد، لائوس و بیشتر تایلند کاملا خشک هستند. در حقیقت بارش باران خیلی سریع و اغلب کمتر از 30 دقیقه طول می کشد که یک دمای مطلوب و مناسب را فراهم می نماید. لانگ پرابانگ مشهورترین مقصد گردشگری لائوس، یکی از مجذوب کننده ترین شهرهای جنوب شرقی آسیا است و همچین دارا بودن قطب حمل و نقل مناسب دسترسی را برای کسانی که می خواهند در وانگ وین و وینتیان توقف کند، راحت تر نموده است. . همچینین می توانید با استفاده از قایق در مکونگ به سمت شمال تایلند به چیانگ مای، تایلند بروید. که در ادامه این فهرست به آن ها می پردازیم. یکی از دلایلی که لائوس زیباترین شهر توریستی است، ترکیب معماری استعماری آن بعلاوه وجود تعداد زیادی معبد است که زیبایی غیر قابل وصف و رمانتیکی به محیط بخشیده اند. با توجه به استانداردهای جنوب شرقی آسیا از برخی جهات، لانگ پرانگ بسیار گران است، اما با هر استاندارد دیگری هنوز هم ارزان و معقول است. تعداد زیادی هتل های ارزان قیمت برای کوله گردها با کیفیت میانه بعلاوه تعداد زیادی مهمانخانه دوست داشتنی با قیمت های متفاوت، بعلاوه تعدادی هتل بزرگ و لاکچری در تمام شهر وجود دارند. این شهر نسبت به وینتینا یا جاهای دیگر از کشور دارای رستوران های گران است اما تعدادی رستوران ارزان نیز در آن پیدا می گردد. نوشیدنی در بیشتر مکان ها ارزان است خصوصا برای کسانی که علاقمند به آب میوه های طبیعی هستند. با نرخ های مناسب انواع و اقسام آنها پیدا می شوند.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: کوالالامپور، مالزی

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 91F/33C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 75F/24C

میانگین بارندگی ماه ژوئن: 4. 9″/12. 3cm

کوالالامپور از دیگر مقاصد گردشگری آسیا است و سنگاپور در نزدیکی آن، به علت نزدیکی به ناحیه استوا دارای دمای بالا و گرم در تمام روزهای سال هستند. بعلاوه از ماه ژوئن تا آگوست خشک ترین دوره سال است، که بعلت کمتر بودن رطوبت بطور کلی هوا دلپذیر تراست. کوالالامپور یکی از شهرهای بزرگ و مورد علاقه من در آسیا است. ترکیبی زیبا از عناصر مدرن و نامتعارف و خوش رنگ و لعاب، بهمراه عالی ترین غذا ها که ترکیب و تلفیق غذاهای چینی و هندی و مالایی است. کوالالامپور نسبت به سنگاپور که در همسایگی آن است، توجهات زیادی را به خود جلب نمی نماید اما از خیلی جهات شبیه به هم هستند و کوالالامپور به طور قابل توجهی ارزان تر است. هتل ها در کوالالامپور با نرخ به صرفه ای ارائه می شوند دارای استانداردهای بسیار بالا و قیمت کاملا ارزان. شما می توانید یک هتل 5 ستاره در اینجا را به مقدار قیمت یک هتل 1ستاره درلندن، پیدا کنید. انواع غذا با تنوع بسیار و قیمت های متفاوت وجود دارد. غذاهای محلی با قیمتی قابل قبول و بسیار مناسب عرضه می شوند. سرو نوشیدنی در بارها بسیار گران است و می توان با نصف قیمت در بازار نوشیدنیهای مناسب را خریداری کرد.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: سنگاپور

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 88F/31C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن:78F/26C

میانگین بارش ماه ژوئن: 6. 8″/17. 0cm

اگر می خواهید آینده را ببینید، خوب است سفری به سنگاپور، یکی دیگر از از دیگر مقاصد گردشگری آسیا، داشته باشید. این شهر بسیار مدرن با خیابان های تمیز، معماری های خارق العاده و سیستم حمل و نقل عمومی ارزان که تنها چند مورد از ویژگی هایش است حس یک شهر رویایی و آرمانی را می دهد. سنگاپور به مقدار کافی کوچک است که بتوان آن را در 3روز دید و این خوب است، زیرا هتل ها بسیار گران هستند اما با این حال ارزشش را دارد. ژوئن یکی از ماه های خوب برای تماشا آن است، باران نسبت به ماه های دیگر سال کمتر می بارد. اگر شما تمام راه را برای تماشا سنگاپور می آید، معقولانه است که به مالزی هم سفر کنید آنها فقط بوسیله یک پل از هم جدا شده اند.یکی از برجسته ترین موارد در سنگاپور غذا است، وجود رستوران های خیابانی معروف در تمام شهر که غذای عالی و کافی با هزینه بسیار کم در شرایط کاملا بهداشتی ارائه می نمایند. رستوران های دیگر خصوصا در هتل ها، بسیار گران هستند. نوشیدنی نیز با توجه به استانداردهای آسیایی کمی گران است. حمل و نقل ارزان است و بیشتر جاذبه های گردشگری، ارزان یا رایگان هستند بنابراین وقتی که شما رسیدید و هتل مناسب پیدا کردید، پس از آن میتوانید سفر خود را ، بدون صرف هزینه زیاد سپری کنید.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: کلومبو، سریلانکا

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن:87F/31C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن:78F/26C

میانگین بارش ماه ژوئن: 7. 3″/18. 3cm

کلومبو یکی دیگر از مقاصد گردشگری آسیا و مهمترین شهر سریلانکا است. متاسفانه کلومبو یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت آسیایی است که نسبتا گران و فاقد مجذوب کنندهیت باقی کشورها است. اما سریلانکا یک مکان ایده آل برای گذراندن تعطیلات 1تا 3 هفته ای است همراهی فرهنگ و طبیعت متنوع و زیادی که در هر گوشه از آن به چشم می خورند. بارش باران در سریلانکا در اوایل ماه ژوئن انتها می یابد، بنابراین آغاز یک زمان خوب از سال برای سفر و گشت و گذار است. شهرهای ساحلی در طول سواحل جنوبی ارزش تماشا را دارند اما تماشا پارک ملی و بخش طبیعی تپه های داخلی پیشنهاد بهتری برای تماشا، هستند. کلومبو مرکز سریلانکا است و دارای بزرگترین فرودگاه بین المللی، اما این بدان معنا نیست که شما باید تمام وقت خود را در آنجا صرف کنید. هیچ فهرستی از جاذبه های گردشگری آن وجود ندارد و شهر دارای مجذوب کنندهیت بسیار کمی است بنابراین بهتر است که بیشتر وقت خود در جاهای دیگر سریلانکا سپری کنید.بطور کلی سریلانکا ارزان است اما فاقد زیر ساخت های مناسب گردشگری است. به عبارت دیگر هتل های بسیار کم و تک ستاره در هر جای کشور وجود دارد.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: بانکوک، تایلند

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن:92F/33C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 78F/26C

میانگین بارش ماه ژوئن: 5. 9″/14. 8cm

بدون شک بانکوک یکی دیگر دیگر مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن است که بسیار گرم است اما خیلی بهتر از ماه های آوریل و می است. بنابراین همچنان ژوئن یک ماه مناسب برای تماشا بانکوک است. باران هایی که گاها در آخر هفته ها می بارد به طور چشم گیری درجه حرارت را پایین می آورند و هوای دلپذیرتر برای گردشگران بوجود می آورد. شما با مشاهده ابرهای خاکستری متوجه بارش باران می شوید و می توانید به راحتی سر پناه بگیرید. حتی اگر بیرون گرم و گاهی بارانی باشد، بانکوک یکی از برترین شهرهای دنیا برای خرید است. دارای حدودا 12مرکز خرید بزرگ و شیک است که همگی در ناحیه میدان سیام واقع شده اند، میتوانید کمی وقت در این مراکز خرید بگذرانید. شما میتوانید هتل با قیمت ناچیز در بانکوک پیدا کنید، صرف کمی وقت بیشتر میتواند به شما در پیدا کردن هتل نسبتا خوب با استاندارد های لازم یاری کند. بعلاوه هزینه حمل و نقل و جاذبه های گردشگری خیلی کم است. می توان با بودجه کم چند روز در بانکوک گشت و گذار کرد. غذا در بانکوک نه تنها عالی است بلکه بطور مشهوری ارزان است. بشقاب غذاهای تازه در تمام رستوان های خیابانی در تمام طول شب و روز پیدا می گردد، هزینه هر وعده غذایی حدود 1دلار آمریکایی و بیشتر است. در مقایسه با جاهای دیگر در جنوب شرقی آسیا نوشیدنی در بانکوک می تواند گران باشد.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: چیانگ مای، تایلند

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 90F/32C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 75F/24C

میانگین بارندگی در ماه ژوئن:5. 2″/13. 0cm

بیشتر بارندگی تایلند در ماه ژوئن در جزایر و شهر های ساحلی جنوب آن است. بنابراین این منطقه را به یکی از مقاصد گردشگری آسیا دز ماه ژوئن تبدیل نموده است. این ماه خوبی برای رفتن به شمال تایلند و شهر چیانگ مای است. به مقدار بانکوک در طول تابستان گرم است و باران زیادی نمیبارد و بیشتر هتل ها استخر شنا دارند. چیانگ مای یکی از برترین مقصد های دنیا برای معامله هتل ها با قیمت های به صرفه است جایی که هتل 4ستاره را می توانید حدود 40دلار آمریکایی برای هر شب برای دو نفر رزرو کنید. چیانگ مای پر از معابد و منظره ها فرهنگی جالب توجه است. چیانگ مای به وسیله کوه ها و تپه ها احاطه شده است. اگر شما در پی جایی برای ریلکس کردن در هتل های خوب و سرو نوشیدنیهای ارزان قیمت هستید، به سختی می توانید جایی به خوبی چیانگ مای در آسیا پیدا کنید. چیانگ مای دومین شهر بزرگ تایلند و دومین شهر معروف فرهنگی بعد از مرکز بانکوک است. بیشتر مجذوب کنندهیت های گردشگری رایگان یا خیلی ارزان هستند بنابراین گردشگران می توانند بودجه خود را صرف خرید سوغاتی های ارزان در بازارهای مختلف نمایند. غذا و نوشیدنی در قیمتهای مختلف موجود است. همراه با مقددار زیادی غذاهای خیابانی و رستورانهای محلی که می تواند تجربه اذت بخش برای مسافران به وجود آورد.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: پکن، چین

میانگین حدبیشتردما ژوئن: 86F/30C

میانگین حداقل دمای ژوئن: 66F/19C

میانگین بارش ماه ژوئن: 3. 0″/7. 5cm

اغلب غربی ها که برای اولین بار از چین تماشا می نمایند، پکن را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری آسیا می دانند و به آنجا می روند. گردشگران اینکار را بصورت گروهی با تور انجام می دهند. بدیهی است که پکن نقطه آغاز برای بسیاری از این تورها است و ماه ژوئن یکی از محبوب ترین ماه های آن است. یکی از نگرانی های حضور در پکن کیفیت هوا در ماه ژوئن، که می تواند خیلی بد باشد، احتیاج نیست که بیشتر از چند روز وقت صرف تماشا و گشت وگذار در آن کنید. بطور کلی بینجینگ یکی از گران ترین شهرهای چین است، اما همچنان گزینه خوبی برای گردشگران غربی است. هزینه هتل در مقایسه با اروپا یا سنگاپور و حتی توکیو ارزانتر است. عموما هتل ها دارای کیفیت بسیار بالا هستند. برای کسانی که آشنایی با زبان چینی ندارند گشت و گذار در پکن سخت است چرا که هیچ چیزی در اینجا برای آمریکایی ها ساخته نشده است! دغدغه زبانی درشانگهای بسیار کمتر، آسانتر و لذت بخش تر است. هزینه بازدید جاذبه های گردشگری بسیار منطقی به نظر میرسد اگرچه حضور دست فروش و آدم های دلال رایج است، شما باید با کمی تحقیق مراقب باشید که فریب این آدمها را نخورید. حمل و نقل با مترو و اتوبوس بسیار ارزان ومناسب است. غذا و نوشیدنی با توجه به استانداردهای غربی بسیار ارزان است گرچه شما مجبور خواهید شد برای منوها با زبان انگلیسی در محله های توریستی، کمی بیشتر پرداخت کنید. پیدا کردن غذاهای خیابانی در بینجینگ کمی سخت است، اما اگر شما به رستورانهای محلی بروید میتوانید غذا با قیمت های خوب به همراه عکس غذا و قیمت آن که در منو درج شده، پیدا کنید.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: شانگهای، چین

میانگین حدبیشتر دما ماه ژوئن: 82F/28C

میانگین حداقل دما ماه ژوئن: 69F/21C

میانگین بارش ماه ژوئن: 6. 7″/16. 8cm

شانگهای دومین شهر معروف گردشگری چین و یکی از مقاصد گردشگری آسیا است. اگرچه ژوئن گرم است اما کیفیت هوا در مقایسه با بینجینگ در این ماه خیلی بهتر است. شانگهای یک شهر فرا مدرن همراه با معماری خارق العاده و زیر ساخت های چشمگیر و تحسین برانگیز است. درکنار مدرنیته بودن، شانگهای از دید بازتماشامایندگان یک مقلد از همسایگان است که از اروپای بزرگ و حتی شهرهای امریکایی تقلید می نماید. در مقایسه با جاهای دیگر چین، شانگهای به نسبت گرانتر است. البته هنوز می توان سفری با هزینه مناسب داشت و هتل های مناسب در قیمت های معقول و پایین تر از کشورهای اروپا پیدا کرد و در سطح مشابه با بسیاری دیگر از شهرهای بزرگ آسیایی برابری می نماید. جاذبه های گردشگری ارزان و حتی رایگان زیادی وجود دارد. بعد از اینکه شما اتاقی رزو کردید دیگر احتیاج به نگرانی نیست چراکه با یک بودجه محدود می توانید از سفر خود لذت ببرید. غذا یکی از مجذوب کنندهیتهای اصلی همراه با تعداد زیادی سبک های گیج گننده و مهیج است. قیمت غذا و نوشیدنی ها فرق دارد، در رستوران های ساده و خیابانی غذای بسیار ارزانی می توانید پیدا کنید درحالیکه رستورانهایی توریستی می توانند گران باشند.

مقاصد سفر به آسیا در ماه ژوئن: ژیان، چین

میانگین حدبیشتردما ژوئن: 89F/32C

میانگین حداقل دمای ژوئن: 67F/19C

میانگین بارش ماه ژوئن: 2. 5″/6. 3cm

اگر تور گردشگری شما در چین شامل سه شهر باشد، قطع به یقین آن شهر ژیان خواهد بود. ژیان جو کاملا متفاوتی نسبت به دو شهر دیگر چین که در گردشگری مطرح هستند، دارد. انتظار یک شهر توریستی را نداشته باشید، حدود 9میلیون نفر در محدوده این شهر زندگی مینمایند. این شهر 3هزار ساله خانه بسیاری از امپراطورهای چین و همچین تاریخ کشور بوده است. اصلی ترین مکانی که بیشتر بازتماشامایندگان به سراغ آن می روند، تماشا ارتش سفالین است که در 20کیلومتری شرق از مرکز شهر واقع شده است. بیشتر چیزهایی که در ژیان قرار دارند، ارزانتر از پکن و شانگهای است. کیفیت هتل های زنجیره ای در دسترس بسیار پایین است. پیدا کردن کسانی که خارج از هتل های بین المللی و رستوران های توریستی، انگلیسی صحبت نمایند، راحت نیست. اما دست کم اغلب علائم مهم به زبان انگلیسی هستند. با دارا بودن منظره ها گردشگری بسیار، تعداد زیادی رستوران با منوهای انگلیسی سراسر شهر پیدا می گردد. سرو نوشیدنی نیز در ژیان ارزان است.

منبع: همگردی

به "سفر به آسیا در ماه ژوئن ، برترین مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به آسیا در ماه ژوئن ، برترین مقاصد گردشگری آسیا در ماه ژوئن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید