صدای طرفداران پرسپولیس در آمد، تجمع سرخ ها مقابل وزارت ورزش و جوانان

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران ورزشی: طرفداران پرسپولیس با انتقاد از وضع مدیریتی سرخپوشان مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.

صدای طرفداران پرسپولیس در آمد، تجمع سرخ ها مقابل وزارت ورزش و جوانان

به گزارش سفر ارزان به دبی ورزشی، صبح امروز تعدادی از طرفداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند. طرفداران پرسپولیس نسبت به عدم انتخاب مدیرعامل پرسپولیس، بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و نتایج این تیم در لیگ بیست و یکم گلایه دارند. این در حالی است که رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس 2 روز قبل به علت عدم دریافت مطالباتش از ایران خارج شد.

در این تجمع قطعا کیفیت بازی پرسپولیس مقابل طرفدار، تاثیرگذار است. طرفداران پرسپولیس معقتدند شرایط مدیریتی روی عملکرد فنی تیم تاثیرگذاشته است.

این در حالی است که بعضی از گروه های طرفداری قرار تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی را گذاشته بودند.

در خاتمه هفته نهم لیگ برتر، پرسپولیس با 16 امتیاز در رتبه ششم واقع شده است.

از زمان حضور سجادی در وزارت ورزش و جوانان، این دومین تجمعی است که طرفداران سرخابی انجام می دهند. در مرتبه قبلی طرفداران استقلال مقابل وزارت ورزش تجمع کردند که باعث بسفر ارزان به دبیری احمد مددی شد. باید دید این بار واکنش وزارت ورزش و جوانان چیست؟

این در حالی است که از صبح امروز مهدی علی نژاد معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش از سمت خود استعفا داد. سمتی که در مسائل تیم های حرفه ای تاثیر زیادی دارد.

منبع: رکنا

به "صدای طرفداران پرسپولیس در آمد، تجمع سرخ ها مقابل وزارت ورزش و جوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدای طرفداران پرسپولیس در آمد، تجمع سرخ ها مقابل وزارت ورزش و جوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید