عکس ، غول برقی هیوندای به میدان آمد!

به گزارش سفر ارزان به دبی، گجت نیوز نوشت: هیوندای کونا مدل 2024 معرفی شد. هیوندای کونا در نسل نو خود از طراحی ظاهری نو و موتورهای متنوع بهره می برد. در ادامه با این شاسی بلند برقی کره ای آشنا خواهیم شد.

عکس ، غول برقی هیوندای به میدان آمد!

هیوندای به صورت رسمی از نسل نو شاسی بلند کونا پرده برده برداشت. هیوندای کونا مدل 2024 در نسل نو از طراحی ظاهری نوی بهره می برد و اکنون با موتورهای متنوع در دسترس خواهد بود. در واقع هیوندای قصد دارد نسل نو شاسی بلند کوچک خود را در 4 مدل برقی، هیبریدی، درون سوز و N-Line تولید و به بازار عرضه کند.

مشخصات هیوندای کونا مدل 2024

هیوندای کونا در نسل نو نسبت به قبل از لحاظ ظاهری تغییر پیدا کرده و اکنون در نمای جلوی شاهد چراغ های اصلی در دو طرف سپر هستیم و روی لبه کاپوت آن نیز یک نوار LED باریک خودنمایی می کند. البته بخش پایین نمای جلو از جمله ورودی های هوا بسته به نوع مدل این خودرو از طراحی متفاوتی بهره می برند.

طراحان در بخش پایین دماغه هیوندای کونا 2024 مدل برقی مشابه محصولات سری آیونیک از صفحه ای پیکسل مانند استفاده کردند. برای مدل درون سوز از یک صفحه مستطیل شکل مشکی رنگ و برای مدل N-Line نیز از عناصر ذوزنقه ای شکل استفاده شده است. در نمای کناری نیز مدل های درون سوز و هیبریدی از روکش های پلاستیکی مشکی رنگ روی گلگیرها بهره می برند، اما این گلگیرهای برای مدل های برقی و N-Line همرنگ بدنه شده است.

طراحان برای مدل N-Line هیوندای کونا مدل 2024 که نسخه اسپرت محسوب می شود عناصری چون اسپویلر عقب، رکاب های جانبی نقره ای، سقف و آینه های جانبی مشکی در نظر گرفتند. طراحان همانند نمای جلو در عقب این شاسی بلند کوچک نیز از یک نوار LED باریک سراسری استفاده کردند و چراغ ها نیز در دو طرف سپر قرار دارند. همچنین نسخه N-Line در نمای عقب خود به دو سر اگزوز نیز مجهز شده است.

طول هیوندای کونا مدل 2024 به 4355 میلی متر می رسد که از افزایش 150 میلی متر نسبت به نسل قبل حکایت دارد. ضمن اینکه طراحان عرض آن را 25 میلی متر و فاصله محوری آن را نیز 60 میلی متر افزایش دادند تا برای سرنشینان فضای بیشتری فراهم شود.

طراحان برای نمای داخل این شاسی بلند کوچک نیز دو نمایشگر 12.3 اینچی در نظر گرفته که به یکدیگر متصل شدند و از قاب مشترکی بهره می برند. شیفتر گیربکس نیز اکنون روی ستون فرمان نصب شده است. دریچه ها و کنترل های سیستم تهویه نیز در زیر نمایشگرهای این خودرو نصب شدند.

در خصوص قیمت و مشخصات فنی این خودرو هنوز جزئیاتی منتشر نشده، اما این خودرو با مدل 2024 روانه بازار آمریکا خواهد شد و طی ماه های آینده شاهد انتشار لیست کامل مشخصات آن خواهیم بود.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، غول برقی هیوندای به میدان آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، غول برقی هیوندای به میدان آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید