گلکسی S22 شاید 4 نسخه نو اندروید را دریافت کند

به گزارش سفر ارزان به دبی، به مدت چند سال یکی از مهم ترین مزایای گوشی های گوگل پیکسل این بود که از نظر مدت زمان دریافت آپدیت اندروید نسبت به رقبا حرف زیادی برای گفتن داشتند. در حال حاضر، گوگل می گوید که گوشی های پیکسل 3 نسخه تازه اندروید را دریافت می نمایند و به مدت 5 سال از آپدیت های امنیتی بهره مند خواهند شد. حالا بر اساس یک گزارش تازه، سامسونگ ممکن است در این زمینه از گوگل پیشی بگیرد.طبق اعلام یکی از افشاگران، گوشی های سری گلکسی S22 چهار نسخه تازه اندروید را دریافت خواهند کرد و به مدت 5 سال هم می توانند از آپدیت های امنیتی استفاده نمایند.

گلکسی S22 شاید 4 نسخه نو اندروید را دریافت کند

اگر این موضوع صحت داشته باشد، سری S22 که با اندروید 12 راهی بازار می شوند طی سال های آینده اندروید 13، 14، 15 و حتی اندروید 16 را هم دریافت خواهند کرد. بعد از دریافت اندروید 16، این گوشی ها تا یک سال بعد از آن هم با آپدیت های امنیتی روبه رو می شوند.

این افشاگر مدعی شده که فقط این گوشی ها از چنین قابلیت جذابی بهره مند نمی شوند بلکه سامسونگ برای گوشی های سری گلکسی S21، گلکسی S21 فن ادیشن، سری گلکسی تب S8 و گوشی های تاشوی گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 هم میخواهد چنین کاری را انجام دهد.

اگر این خبر صحت داشته باشد، با استقبال گسترده کاربران گوشی های سامسونگ روبرو خواهد شد و انتظارات از سازندگان گوشی های اندرویدی بیش از پیش افزایش پیدا می نماید. سامسونگ بزرگ ترین تولیدنماینده گوشی های دنیا به شمار میرود و دیگر شرکت ها هم چاره ای جز واکنش به این نوع تصمیم ها ندارند. به نظر می رسد به مرور زمان گوشی های اندرویدی می توانند در زمینه زمان دریافت آپدیت به آیفون ها برسند و شاید حتی بتوانند در این زمینه از گوشی های اپل عبور نمایند.

در حال حاضر مدل های مختلف آیفون 5 نسخه نو iOS را دریافت می نمایند. با توجه به اینکه سامسونگ می تواند برای پرچم داران خود 4 نسخه نو اندروید را منتشر کند، احتمالا از پس انتشار 5 نسخه نو اندروید هم برمی آید. در این میان سؤالی که مطرح می گردد این است که گوگل به این تصمیم چه واکنشی نشان خواهد داد؟ این شرکت که توسعه دهنده اندروید است، بدون شک می تواند زمان آپدیت گوشی های خود را افزایش دهد.

در هر صورت همان طور که احتمالا می دانید، فردا (20 بهمن) سامسونگ از گوشی های سری گلکسی S22 به همراه تبلت های سری گلکسی تب S8 رونمایی می نماید و مانند همواره سفر ارزان به دبی مگ این رویداد را به طور کامل پوشش خواهد داد.

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "گلکسی S22 شاید 4 نسخه نو اندروید را دریافت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلکسی S22 شاید 4 نسخه نو اندروید را دریافت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید