آشنایی با پارک موضوعی پنیری در کره جنوبی

به گزارش سفر ارزان به دبی، پارک موضوعی پنیری ایمسیل، واقع در کره جنوبی با ساختمان های پنیری شکل، مجسمه های گوناگون و نیز برگزاری کارگاه های پنیرسازی و کلاس های آموزش ساخت پنیر، همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می نماید.

آشنایی با پارک موضوعی پنیری در کره جنوبی

اگر در پی تجربه ای متفاوت در کره جنوبی هستید، بازدید از این پارک موضوعی پنیری، می تواند در فهرست فعالیت هایی که باید در آنجا انجام دهید قرار بگیرد. این جاذبه توریستی شگفت انگیز، که پارک موضوعی پنیر ایمسیل نامیده می گردد، وسعتی به مقدار 32 هکتار دارد و همان طور که حدس می زنید، شامل ساختمان هایی به شکل قطعات پنیر است.

در این پارک کارهای جالب بسیاری برای انجام دادن وجود دارد. بازدیدنمایندگان می توانند پیتزای پنج پنیره و نیز پنیر موتزارلا را با دستان خودشان درست نمایند.

زوج های جوان نیز می توانند مراسم ازدواج خود را در مقابل قلعه پنیری ساخته شده به سبک معماری اروپایی، برگزار نمایند.

شهرستان ایمسیل، که پارک موضوعی پنیری نیز در آن قرار گرفته است، جایی است که اولین پنیر فراوری داخلی کره جنوبی، در آن ساخته شده است. ساخت این پنیر را به ددیس سرستوانز (Didier Serstevens)، کشیش بلژیکی که در دهه 1950 به عنوان یک مبلغ به این منطقه نقل مکان کرد، نسبت داده اند. او به پرورش بز پرداخت و تصمیم گرفت خودش پنیری را با نام اسمیل فراوری کند.

در این پارک برای برطرف گرسنگی بازدیدنمایندگان، رستورانی وجود دارد که انواع غذاهای پنیری، از اسپاگتی های پنیری گرفته تا برگرهای پنیری، را به مشتریان خود ارائه می نماید.

جاذبه های دیگر شامل زمین بازی بچه ها، پارک حیوانات، مغازه پنیر فروشی (به طور طبیعی)، مرکز تحقیقاتی و یک ساختمان غار مانندی است که پنیرها را برای کهنه تر شدن در آنجا نگهداری می نمایند.

هدف از ساخت این مجموعه آموزش بازدیدنمایندگان در زمینه فرایند فراوری پنیر است. علاقه مندان می توانند در کلاس های آشپزی نیز شرکت نمایند.

همه چیز در این پارک، از جمله نیمکت های زرد داخل آن، شبیه به شکل پنیر ساخته شده اند.

این پارک موضوعی پنیر در سال 2004 برای گرامی داشت میراث لبنی این منطقه و نیز آموزش مردم در زمینه چگونگی فراوری پنیر، افتتاح شد.

این پارک سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 6 بعدازظهر باز است.

عصبانی هستید؟ می خواهید آرام تر شوید... بعضی از بازدیدنمایندگان این کار را با مشارکت در ساخت پنیر موتزارلا انجام می دهند.

این پارک با مجسمه هایی با موضوعات مربوط به لبنیات پر شده است و بازدیدنمایندگان می توانند در کنار این مجسمه ها عکس یادگاری بگیرند.

منبع: کجارو / dailymail.co.uk

به "آشنایی با پارک موضوعی پنیری در کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با پارک موضوعی پنیری در کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید