بازدید از تمامی موزه های شهر تهران رایگان نیست

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با نادرست دانستن خبری مبنی بر امکان بازدید رایگان از تمامی موزه ها، خانه موزه و مراکز گردشگری زیر نظر شهرداری تهران اعلام نمود: تنها بازدید از بعضی از این مراکز تحت پوشش شهرداری تهران برای شهروندان رایگان است.

بازدید از تمامی موزه های شهر تهران رایگان نیست

به گزارش خبرگزاری سفر ارزان به دبی به نقل از شهر، مهرشاد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار شهر؛ با بیان اینکه خبر امکان بازدید رایگان از 64 موزه، خانه موزه و مراکز گردشگری زیر نظر شهرداری تهران نادرست است، گفت: بازدید از مجموع 64 مرکز گردشگری، موزه و خانه موزه ای که زیر نظر شهرداری تهران اداره می گردد، بعضی رایگان، بعضی با تخفیف و بعضی نیز بدون تخفیف است.

وی اضافه کرد: بازدید از بعضی ازخانه موزه وباغ موزه ها مانند خانه موزه شهید بهشتی، خانه موزه شهید مطهری، خانه موزه شهید چمران، خانه موزه اخوان، خانه موزه جلال و سیمین، خانه موزه بازار، با موزه هنر ایرانی، عکاسخانه شهر، خانه موزه سنددوزی، موزه نقشه، سرای کاظمی، خانه دبیر الملک، موزه خوشنویسی، خانه اتحادیه، خانه مهربان برای گردشگران و شهروندان رایگان است.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران ادامه داد: بعلاوه بلیت بازدید از مراکزی مانند خانه موزه انتظامی، موزه موسیقی و باغ موزه قصر با تخفیف ارائه به علاقه مندان ارائه می گردد.

به گفته کاظمی؛ بلیت مراکز گردشگری مانند برج میلاد بدون تخفیف است.

وی با اشاره به استقبال شهروندان از مراکز فرهنگی، هنری و گردشگری شهر تهران اعلام کرد: طبق آخرین آمارها روزانه بین 18 تا 20 هزار نفر از مجموعه برج میلاد تهران بازدید می نمایند که بیشترین آمار بازدید از این مرکز فرهنگی، هنری و گردشگری را از ابتدای تاسیس آن تا به امروز دارد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بازدید از تمامی موزه های شهر تهران رایگان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از تمامی موزه های شهر تهران رایگان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید