بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان و انبارهای معاونت امداد این جمعیت در تبریز بازدید کرد.

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان

در بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان که رئیس سازمان امداد و نجات کشور نیز حضور داشت، استاندار آذربایجان شرقی به صورت تصویری با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات کشور تماس گرفت.

عابدین خرّم ضمن قدردانی از فعالیت امدادگران جمعیت هلال احمر در ایام تعطیلات نوروز، آخرین شرایط مدیریت عملیات های امدادی در سطح استان را آنالیز کرد.

وی با تأکید بر هماهنگی دستگاه های امدادی برای کاهش مقدار تلفات در حوادث، گفت: به رغم افزایش 40 درصدی ورود مسافران نوروزی به استان، به علت مدیریت خوب دستگاه های مسئول، از لحاظ حوادث کاهش قابل توجهی داشتیم.

خرّم با تأکید بر اینکه آمادگی امدادی دستگاه ها باید متناسب با پراکندگی جغرافیایی استان باشد، اضافه کرد: پایگاه های امدادی هرچقدر قابل دسترس تر باشد، در قبال کاهش تلفات پیروز تر عمل خواهد نمود.

به گزارش سفر ارزان به دبی، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی با تأکید بر ضرورت برقراری ارتباط بین دوربین های سازمان راهداری و مرکز کنترل هماهنگی و عملیات هلال احمر، ابراز امیدواری کرد با تقویت امکانات و بسترهای ارتباطی و مخابراتی، شاهد رشد قابل قبولی در حوزه امداد و نجات در سال نو باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید