بازیگر ایرانی به آموزشگاه اسکار پیوست

به گزارش سفر ارزان به دبی، آموزشگاه اسکار 397 عضو نو پذیرفت که امیر نوی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی هم از جمله آنهاست.

بازیگر ایرانی به آموزشگاه اسکار پیوست

به گزارش سفر ارزان به دبی ، خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی گزارش داده است، آموزشگاه اسکار سال جاری از 397 عضو تازه دعوت به عمل آورد که شامل چهره هایی چون بیلی آیلیش، آن یا تیلور جوی و جیمی دورنان است و امیر تازهی از ایران نیز در این لیست حضور دارد.

اگر همه دعوت شدگان سال جاری عضویت در آموزشگاه علوم و هنرهای تصویری را بپذیرند تعداد کل اعضای آموزشگاه به 10665 نفر می رسد. از این میان 9885 نفر واجد شرایط رای دادن برای دور بعدی خواهند بود که نود و پنجمین دوره اسکار است و در 12 مارس 2023 برگزار می گردد.

در میان دعوت شدگان 2020 شمار زنان بیشتر شده و 44 درصد دعوت شدگان زن هستند. 37 درصد از دعوت شدگان نیز متعلق به اقلیت های قومی نژادی هستند و 50 درصد دعوت شدگان از 53 کشور دیگر به جز آمریکا انتخاب شده اند. از این میان 71 نفر نامزدی اسکار را به دست آورده بودند و 15 نفرشان این جایزه را دریافت نموده بودند.

تازهترین مطالب

مسی: همواره برترین تیم ها قهرمان نمی شوند

اصغر فرهادی داور جشنواره کن شد

بیانیه تهیه کننده فرانسوی قهرمان پس از اعلام خبر محکومیت…

200 هزار فرانسوی به تماشای فیلم قهرمان نشستند

در کنار امیر تازهی بازیگر فیلم قهرمان اصغر فرهادی، فیروزه خسروانی مستندساز ایرانی برنده جایزه ایدفا دیگر ایرانی حاضر در این لیست است.

آریانا دیبوسی بازیگر فیلم وست ساید استوری اسپیلبرگ، توری کوتسور بازیگر کودا هر دو برنده اسکار شده اند. جسی باکلی از فیلم دختر گمشده، جسی پلیموندز و کودی اسمیت-مک فی از فیلم قدرت سگ نیز در میان نامزدهای سال جاری جای داشتند.

پاوو چوینینگ دورجی سازنده لوانا: یک گاومیش در کلاس درس، ریوسوکه هاماگوچی کارگردان ماشین من را بران، سیان هدر سازنده کودا و یوناس پوهر راسموسن سازنده فرار نیز در چند شعبه دعوت شده اند که باید یکی را به انتخاب خود بپذیرند. در حالی که همه اینها به شاخه کارگردان ها دعوت شده اند راسموسن به بخش مستند و دورجی، هاماگوچی و هدر به بخش نویسندگان نیز دعوت شده اند

منبع: خبرکانادا

به "بازیگر ایرانی به آموزشگاه اسکار پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر ایرانی به آموزشگاه اسکار پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید