تکرار فاجعه و قرارداد یک طرفه ویلموتس؛ این بار در مراکش

به گزارش سفر ارزان به دبی، سرمربی سابق تیم فوتبال الرجای مراکش با اظهار تاسف از شرایط این تیم گفت: متاسفانه سرمربی بلژیکی با یک قرارداد عجیب و بد به الرجاء پیوسته و در این باشگاه هدفی به جز دریافت پول ندارد.

تکرار فاجعه و قرارداد یک طرفه ویلموتس؛ این بار در مراکش

به گزارش سفر ارزان به دبی، سعد الشابی که به علت اختلاف با مدیران باشگاه الرجاء با وجود کسب نتایج پیروز از این تیم جدا شده و جای خودش را به ویلموتس داد؛ در این خصوص گفت: موضوعات بسیار عجیب و نگران نماینده ای در قرارداد ویلموتس با الرجاء دیده می گردد. به طور مثال در صورت انتقال هر بازیکنی از این باشگاه به اروپا ویلموتس 10% از مبلغ قرارداد را دریافت می نماید.

وی اضافه نمود: هدف ویلموتس در این قرارداد فقط دریافت پول از باشگاه است و در اینجا هیچ هدف دیگری ندارد. او با زیرکی بندی را در قراردادش قرار داده که هر وقت بخواهند برکنارش نمایند، باید حقوق 4 ماه را به وی پرداخت نمایند. هیچ موضوع و نکته ورزشی در این قرارداد دیده نمی گردد و فقط به مسائل مادی و منافع خودش فکر نموده است.

ویلموتس که در آستانه برکناری از راهنمایی الرجا قرار گرفته با استفاده از بندهای قرارداد خودش کوشش می نماید سرنوشت قراردادی که با فدراسیون فوتبال ایران منعقد کرد را برای الرجاء رقم بزند، هر چند به نظر می رسد مراکشی ها هوشمندتر از مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه اقدام نموده اند و حداقل به جای غرامت 8 میلیون یورویی با پرداخت 200 هزار دلار می توانند به این همکاری سرانجام دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکرار فاجعه و قرارداد یک طرفه ویلموتس؛ این بار در مراکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار فاجعه و قرارداد یک طرفه ویلموتس؛ این بار در مراکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید