حملات سایبری به کشور در کوتاه ترین زمان ممکن رصد و خنثی می شود

به گزارش سفر ارزان به دبی، سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی از تدابیر لازم جهت خنثی کردن حملات سایبری خبر داد.

حملات سایبری به کشور در کوتاه ترین زمان ممکن رصد و خنثی می شود

به گزارش سفر ارزان به دبی، امیر خوراکیان در گفت وگو با خبرگزاری مهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه در شرایط کنونی بسیاری از خدمات عمومی در فضای مجازی به مردم ارائه می شود ، دشمنان ملت ایران از هر فرصتی سوء استفاده می کنند تا با ایجاد اختلال در این سرویس ها و خدمات از طریق حملات سایبری زندگی روزمره مردم رو دچار اشکال کنند.

او با اشاره به اینکه جدای از اقدامات عملی بیشتر تلاش می شود با ایجاد نگرانی در جامعه از احتمال اشکال در این خدمات به نارضایتی عمومی دامن زده شود و مردم را نگران کنند، اضافه نمود: با تدابیری که اندیشیده شده و با هماهنگی و همکاری بسیار خوب و تلاش بی وقفه ای که بین دستگاه های مربوطه وجود دارد، بیشتر قریب به اتفاق این حملات به سرعت رصد شده و خنثی می شود.

خوراکیان تاکید کرد: مواردی که بعضا برای مدت کوتاهی موثر واقع می شود در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شده است، لذا در حال حاضر تقریبا همه مواردی که دچار اختلال شده بود مشغول ارایه خدمات هستند.

بیشتر بخوانید:

  • محدودیت های مقطعی داریم، قطع اینترنت نه | حملات سایبری DDos به سایت ها

سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی گفت: با پیش بینی ها و تلاش هایی که انجام شده و تداوم نیز دارد جای هیچگونه نگرانی در این رابطه برای مردم عزیز نیست.

منبع: همشهری آنلاین

به "حملات سایبری به کشور در کوتاه ترین زمان ممکن رصد و خنثی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات سایبری به کشور در کوتاه ترین زمان ممکن رصد و خنثی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید