ده سفر جاده ای عالی در نزدیکی ونکوور

به گزارش سفر ارزان به دبی، هرچند قیمت سوخت همچنان در حال افزایش است اما این بمعنای آن نیست که مقصدهای ارزان قیمت برای رفتن به یک سفر جاده ای تابستانی وجود ندارد. ونکوور جاذبه های تماشایی بسیاری در اطراف خود دارد که می توان در زمانی کوتاه به آن ها رسید.

ده سفر جاده ای عالی در نزدیکی ونکوور

وبسایت Canada Drives لیستی از مقصدهای ایده آل برای سفرهای جاده ای تهیه کرده که با کمتر از سه ساعت رانندگی قابل دسترس هستند.

کودی گرین، مدیرعامل Canada Drive، در اینباره گفت: سفرهای جاده ای بخشی جدایی ناپذیر از تابستان شهروندان کانادایی هستند، اما رشد قیمت سوخت باعث شده تا برنامه ریزی برای آن ها سختتر از هر زمان دیگر باشد. البته با تعویض فیلتر هوای خودرو و تنظیم فشار باد تایرها پیش از حرکت می توان قدری از مصرف سوخت کاست.

او همچنین گفت که می توان ارزان ترین جایگاه های سوخت را در وبسایت هایی چون GasWizard پیدا کرد. بگفته گرین برای فرار از ترافیک و رشد احتمالی قیمت سوخت بهترین کار آغاز سفر در ساعات اولیه روز و روزهای ابتدای هفته است.

در ادامه برخی از بهترین مقصدهای سفر جاده ای در اطراف ونکوور معرفی شده که می توان با کمتر از سه ساعت رانندگی به آن ها رسید.

Pamberton

این منطقه در شمال Whistler قرار داشته و انواع امکانات گردشگری چون راستاهای کوهنوردی، دوچرخه سواری و ماجراجویی های متعدد را داراست. هم اکنون بهترین زمان برای رفتن به Pamberton است.

فاصله از ونکوور: حدود 2 ساعت و 30 دقیقه

Squamish

اگر تا به امروز هنگام سفر به Whistler از Squamish دیدن نکرده اید امسال حتما آن را در برنامه خود بگنجانید. این شهر کوچک دارای زیبایی های طبیعی دیدنی در فصل بهار و تابستان است.

در Squamish می توان امکانات تفریحی بسیار پیدا کرد و رستوران ها و پاب های گوناگون دارد.

فاصله از ونکوور: حدود 1 ساعت

Seattle

پیش از پاندمی سفرهای برون مرزی به مقصدهایی چون سیاتل و پورتلند بسیار متداول بود، اما اعمال محدودیت های مرزی باعث شد تا سفر به ایالات متحده سخت گردد. حال با کاهش این محدودیت ها می توان از فرصت استفاده کرده و یک سفر جاده ای عالی به سیاتل را ترتیب داد.

فاصله از ونکوور: حدود 2 ساعت و 45 دقیقه

Bellingham

گذراندن تعطیلات در Bellingham واشنگتن در سال های نچندان دور برای بسیاری از شهروندان ونکوور امری معمول بود، اما پاندمی همه چیز را تغییر داد. اما اگر امسال بدنبال یک سفر جاده ای کوتاه می شد دوباره امکان برنامه ریزی برای آن وجود دارد.

علاوه بر Bellis Fair می توان از جابذه های طبیعی و تفریحی دیگر این منطقه نیز دیدن کرد.

فاصله از ونکوور: حدود 1 ساعت و 30 دقیقه

Bowen Island

شما می توانید در سفری یکروزه به Bowen Island گلف بازی کرده، در دل طبیعت آن دوچرخه سواری کنید و در برخی از زیباترین راستاهای پیاده روی قدم بزنید. پس فرصت بوجود آمده در تابستان پیش رو را از دست ندهید!

فاصله از ونکوور: حدود 1 ساعت و 30 دقیقه

Victoria

هرچند بخشی از این راستا در دریاست اما باید رفتن به ویکتوریا را یک سفر جاده ای بحساب آورد. این جزیره دیدنی مکانی ایده آل برای فرار از شلوغی شهر ونکوور و بازیابی روحیه در طول تابستان است.

فاصله از ونکوور: 1 ساعت و 30 دقیقه تا کشتی

Harrison Hot Springs

این چشمه های معدنی در دره دیدنیی Harrison Valley واقع شده و قبایل بومی منطقه آن را healing place می نامند. پس اگر خسته هستید حتما در سفری کوتاه به این جاذبه طبیعی چشم نواز بروید.

فاصله از ونکوور: 1 ساعت و 30 دقیقه

Salt Spring Island

منطقه Salt Spring Island مقصدی عالی برای بازیابی انرژی و ماجراجویی است. شما می توانید بلافاصله از دل طبیعت خود را به مراکز خرید و رستوران ها برسانید و سفری خاطره انگیز داشته باشید.

فاصله از ونکوور: 2 ساعت و 30 دقیقه

Cascade Falls

این آبشارهای باشکوه در منطقه Misson واقع شده و دارای آبشاری مرتفع و 30 متری در کنار یک پل معلق هستند که مکانی محبوب برای گرفتن عکس های سلفی محسوب می گردد. Cascade Falls بخشی از یک پارک 22 هکتاری در شرق Mission است.

فاصله از ونکوور: کمتر از 2 ساعت

Mount Baker

اگر تا به امروز آتشفشان فعال را از نزدیک ندیده اید حتما به Mount Baker بروید. آخرین فوران این آتشفشان به سال 1843 باز می گردد و اخیرا فعالیت آن دوباره بیشتر شده است. پس اگر بدنبال یک سفر ماجراجویانه در نزدیکی ونکوور می شد آن را از یاد نبرید.

فاصله از ونکوور: 2 ساعت

منبع: پیکوبینو

به "ده سفر جاده ای عالی در نزدیکی ونکوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ده سفر جاده ای عالی در نزدیکی ونکوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید