راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان

به گزارش سفر ارزان به دبی، شهردار منطقه 22 از راه اندازی پیست اسکیت در بوستان ریحانه واقع در پارک جنگلی چیتگر اطلاع داد؛ گفت: این مجموعه ویژه بانوان است و تمامی بانوان می توانند از این مجموعه بهره مند شوند.

راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان

به گزارش گروه اجتماعی سفر ارزان به دبی، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 22 در این باره گفت: بوستان ریحانه از سالیان گذشته در پارک جنگلی چیتگر ویژه بانوان احداث شده بود؛ اما در دل این مجموعه پیست اسکیت بدون بهره برداری وجود داشت که در بازدیدی که از این مجموعه در چند ماه پیش صورت گرفت تصمیم گرفته شد برای رفاه حال بانوان این پیست اسکیت راه اندازی گردد.

وی اضافه نمود: این پیست اسکیت 610 متر مربع مساحت دارد که به شکل مشارکتی با بخش خصوصی مورد راه اندازی قرار گرفته است.

محمدی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های اجرا شده از سوی اداره امور بانوان این منطقه آموزش اسکیت در این مجموعه به دو شکل سرگرمیی و حرفه ای انجام خواهد شد که هزینه استفاده از این محیط بسیار کمتر از سایر مراکز خصوصی در مرکز است و بعلاوه کارکنان شهرداری تهران با تخفیف 50 درصدی از این مکان استفاده نمایند.

شهردار منطقه 22 اعلام کرد: ظرفیت های قابل توجهی در شهر وجود دارد که با بهره مندی از این ظرفیت ها می توانیم محیط مناسبی را برای سرگرمی و آموزش شهروندان فراهم کنیم و در کنار این موضوع اشتغالزایی نیز فراهم خواهد شد. لازم به ذکر است؛ بوستان ریحانه چیتگر مکانی سرگرمیی مختص بانوان و دارای امکانات بسیاری است؛ در بوستان ریحانه، بانوان می توانند با لباس های راحت و مناسب به ورزش و سرگرمی بپردازند؛ که مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان" امتیاز دهید

1 کاربر به "راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی پیست اسکیت بوستان ریحانه ویژه بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید