زاکانی: قبلی ها مجموعه ای را تحویل دادند که قابل دفاع نیست ، کوشش کردیم من ها به ما تبدیل گردد

به گزارش سفر ارزان به دبی، شهردار تهران گفت: در مجموعه شهری 2 هزار و 100 میلیارد تومان برای طرح هایی جهت خدمت رسانی به مردم در نظر گرفته ایم.

زاکانی: قبلی ها مجموعه ای را تحویل دادند که قابل دفاع نیست ، کوشش کردیم من ها به ما تبدیل گردد

به گزارش گروه اجتماعی سفر ارزان به دبی، علیرضا زاکانی روز یکشنبه در چهلمین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه کوشش کردیم در مدت جاری از مدیریت شهری، منها تبدیل به ما گردد و این بزرگ ترین مشکل بود، اضافه نمود: پیش از این دیگران نتوانستند به این موفقیت را رقم بزنند و مجموعه ای را تحویل دادند که قابل دفاع نیست.

وی با بیان اینکه سه شنبه بودجه را تقدیم شورا می کنیم، گفت: در بودجه سال آینده شهرداری تهران به مسائل اجتماعی توجه شده است.

زاکانی با اشاره به اینکه نقطه شروع پیوستگی کار ها از همراهی شورا و شهرداری و تسری به عناصر مختلف شهر حاصل می گردد گفت: شهرداری در حوزه هوای پاک مسئولیتی را بر عهده گرفته و متولی هوای پاک شده است.

وی بیان داشت: البته این مسأله به این معنا نیست که یعنی شهرداری همه کار ها را قرار است خودش انجام دهد بلکه 23 دستگاه در این راستا مسئول هستند.

زاکانی با بیان اینکه شهرداری محور عملیاتی بوده و جهت را دنبال می نماید، گفت: همه باید به وظایف خود تحت عنوان ما کار ها را جدی دنبال نمایند.

شهردار تهران گفت: درباره مسائل ایمنی هم باید از ظرفیت های مختلف استفاده کرد تا بتوانیم مسائل را پشت سر بگذاریم و اقدامات مؤثری برای افزایش ایمنی تهران انجام دهیم.

زاکانی گفت: در حوزه سلامت هم جلسه ای با حضور رؤسای دانشگاه های تهران برگزار گردید و مباحث مختلفی مورد تبادل نظر نهاده شد.

وی با بیان اینکه تهران از نظر بهداشتی جزو فقیرترین و محروم ترین ها است، اضافه نمود: باید بحث خانه های بهداشت و سرانه های سلامت را دنبال کنیم و باید سیستمی طراحی گردد که از همه ظرفیت دانشگاه های علوم پزشکی، وزارت بهداشت، شهرداری استفاده کرد تا بتوان گره سلامت تهران را باز کرد.

شهردار تهران گفت: در حوزه اجتماعی هم به همین صورت است و ما برنامه هایی را در قالب قرارگاه اجتماعی مدنظر قرار داده ایم.

ادامه ...

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زاکانی: قبلی ها مجموعه ای را تحویل دادند که قابل دفاع نیست ، کوشش کردیم من ها به ما تبدیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاکانی: قبلی ها مجموعه ای را تحویل دادند که قابل دفاع نیست ، کوشش کردیم من ها به ما تبدیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید