عکس ، رمزگشایی از نوشته عجیب روی پیراهن مسی ، معمای فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن قبل از بازی با یوونتوس

به گزارش سفر ارزان به دبی، نوشته عجیب روی پیراهن لیونل مسی قبل از بازی پاری سن ژرمن با یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خبرساز شد.

عکس ، رمزگشایی از نوشته عجیب روی پیراهن مسی ، معمای فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن قبل از بازی با یوونتوس

به گزارش سفر ارزان به دبی آنلاین، ملاقات دو شب پیش تیم های پارس سن ژرمن با یوونتوس با یک حاشیه جالب همراه بود. هیچ یک از بازیکنان دیگر پاری سن ژرمن، پیش از تقابل حساس با یوونتوس، نوشته GOAT را روی آستین خود نداشتند.

در جریان پیروزی 2-1 شب گذشته پاری سن ژرمن مقابل یوونتوس از سری رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، نیمار و امباپه با نمایش خوبی که داشتند، توجهات را به سوی خود جلب کردند. همکاری دو ستاره برزیلی و فرانسوی منجر به گل اول پاری سن ژرمن شد و گل دوم امباپه در این بازی، راه پی اس جی را برای فزونی بر بانوی پیر در این بازی هموار کرد. اما نکته ای پیرامون لیونل مسی در جریان کارهای آماده سازی پیش از بازی نماینده فرانسه وجود داشت که مورد توجه تعدادی از بینندگان ریزبین فوتبال قرار گرفته است.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال، تنها بازیکنی بود که در جریان گرم کردن پیش از بازی، نوشته GOAT را روی آستین راست خود داشت. سرخیو راموس، کارلوس سولر، نیمار، مارکو وراتی و امباپه از جمله بازیکنانی بودند که بدون وجود این نوشته به رختکن تیم برگشتند. وقتی پی اس جی اسپانسر خود را معرفی کرد، بسیاری از دنبال کنندگان فوتبال حدس می زدند که احتمالا شرایطی برای لیونل مسی ایجاد خواهد شد که از نوشته GOAT روی پیراهنش در جریان بازی ها استفاده کند.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که نوشتهGOAT به چه معناست. این نوشته مخفف برترین تمام ادوار در زبان انگلیسی است، لقبی که شاید بتوان آن را به لیونل مسی نسبت داد. بارسلونا در گذشته بارها از این لقب برای این فوق ستاره آرژانتینی استفاده نموده بود و استفاده از این واژه برای مسی، تازگی ندارد.

سوالی که اکنون به وجود آمده این است که چرا مسی از این نوشته روی آستین خود استفاده نموده بود؛ در حالی که هیچ کدام از هم بازی های او این کار را ننموده بودند؟ در این لحظه، این یک معماست اما پرسش هایی درباره درست بودن این حرکت وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، رمزگشایی از نوشته عجیب روی پیراهن مسی ، معمای فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن قبل از بازی با یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، رمزگشایی از نوشته عجیب روی پیراهن مسی ، معمای فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن قبل از بازی با یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید