وریا و مجیدی خودشان مشکل را حل نمایند، نمی شد سربازی یزدانی و مرادمند در استقلال طی گردد؟

به گزارش سفر ارزان به دبی، یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید باید اختلافات مجیدی و غفوری، درون خانواده رفع گردد.

وریا و مجیدی خودشان مشکل را حل نمایند، نمی شد سربازی یزدانی و مرادمند در استقلال طی گردد؟

سعید مراغه چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با سفر ارزان به دبی، درباره اختلافات پیش آمده میان وریا غفوری و فرهاد مجیدی و در اختیار قرار گرفتن کاپیتان استقلال به این باشگاه گفت: این دو نفر باید با هم صحبت نمایند. وریا غفوری کاپیتان تیم است و زحمت کشیده و اگر اشتباهی هم اجرا شده است نباید در اختیار باشگاه قرار می گرفت. غفوری سال های سال در استقلال بوده و به درد تیم هم خورده است. باید با غفوری صحبت های لازم را انجام دهند. سرمربی هم بالاخره دارد در تیم زحمت می کشد و نباید نظم تیم به هم بخورد. هم غفوری و هم مجیدی برای تیم زحمت می کشند و طرفداران هم دوست دارند که اختلافشان رفع گردد.

او ادامه داد: نباید این حاشیه ادامه دار باشد چون ادامه این فرایند به جهت قهرمانی تیم لطمه می زند. فرهاد مجیدی دوست دارد نظم در تیم وجود داشته باشد. در زمان ما هم چنین اختلاف هایی پیش می آمد ولی ما را در اختیار باشگاه قرار نمی دادند و مسائل را درون خانوادگی حل می کردیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: مسائل اگر خیلی حاد باشد، امر جداگانه ای است اما وقتی وریا غفوری آدم متفاوتی در استقلال به شمار میرود، نحوه برخورد با این اتفاق هم باید متفاوت باشد. من از فرهاد مجیدی می خواهم این مشکل را خودشان حل نمایند. ادامه این مشکل می تواند حاشیه هایی برای استقلال به وجود بیاورد. نباید این مساله را بیش از این بزرگ نمایند. امیدوارم این مساله درون خانوادگی حل گردد و دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

مراغه چیان درباره شرایط این روزهای آبی پوشان مرکز اعلام نمود: استقلال امتیازات خوبی کسب نموده است. این امتیازات باعث شده تیم در صدر جدول قرار بگیرد. استقلال مقابل فجر می تواند پیروز میدان باشد. بازیکنان شرایط خوبی دارند و امید زیادی برای قهرمانی دارند. چیزی که مهم است، این است که نباید حواشی اطراف استقلال باشد. استقلال نباید امتیازات را از دست بدهد و همه طرفداران و پیشکسوتان منتظر قهرمانی استقلال هستند.

او در انتها درباره حاشیه هایی که در مورد سرباز شدن محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی پیش آمده است، گفت: ماجرای سربازی این دو بازیکن خیلی بزرگ شده است. در دوره ما خیلی از بازیکنان استقلال مثل حسن روشن به دلیل سربازی، خدمت خودشان را در تیم خودشان پیش بردند. این دو بازیکن از بازیکنان اصلی تیم به حساب می آیند. نمی گردد این دو بازیکن در استقلال خدمت خود را پیش ببرند؟ از همین الان که استقلال دارد قهرمان می گردد، برای این تیم دارند حاشیه درست می نمایند. امیدوارم با مدیریت آقای آجورلو، این مشکل مدیریت گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وریا و مجیدی خودشان مشکل را حل نمایند، نمی شد سربازی یزدانی و مرادمند در استقلال طی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا و مجیدی خودشان مشکل را حل نمایند، نمی شد سربازی یزدانی و مرادمند در استقلال طی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید