پذیرش 2 میلیون بیمار در اورژانس های بیمارستانی در تعطیلات نوروز

به گزارش سفر ارزان به دبی، تهران (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید سرزده از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) تهران، بیان کرد که در ایام نوروز تا به امروز بالغ بر 2 میلیون بیمار در اورژانس های بیمارستانی کل کشور پذیرش شده اند.

پذیرش 2 میلیون بیمار در اورژانس های بیمارستانی در تعطیلات نوروز

به گزارش وبدا، بهرام عین اللهی، گفت: نوروز سال جاری به علت افزایش مسافرت ها شاهد مراجعه بیشتر مردم و بیماران نسبت به گذشته به اورژانس های بیمارستانی بوده ایم.

وی اضافه کرد: متاسفانه حوادث جاده ای هم در افزایش این آمار دخیل بود. همکاران ما در ایام نوروزی در سراسر کشور در واقع تعطیلی نداشتند به نحوی که حتی شاهد افزایش چشمگیر اعمال جراحی الکتیو (غیر اروژانسی) که معمولا در اعیاد نوروز کمتر پذیرش می شوند نیز در بیمارستان ها نسبت به سال های گذشته بوده ایم.

لازم به ذکر است وزیر بهداشت امروز چهارشنبه (10 فروردین) به صورت سر زده از بیمارستان حضرت رسول بازدید کرد. دکتر عین اللهی با حضور در بخش های اورژانس، CPR، مراقبت های ویژه، CCU، شیمی درمانی، مدیریت دارویی و بخش های بستری بازدید به عمل آورد.

وزیر بهداشت در این بازدیدها با اهدای گل به پرسنل بیمارستان و کادر درمان ضمن تبریک سال نو با آنان و بیماران و همراهان شان به تبادل نظر پرداخت و نسبت به برطرف مسائل چند تن از بیماران دستورات لازم را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پذیرش 2 میلیون بیمار در اورژانس های بیمارستانی در تعطیلات نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 2 میلیون بیمار در اورژانس های بیمارستانی در تعطیلات نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید