چطور در حین مسافرت کار کنیم؟

به گزارش سفر ارزان به دبی، کار کردن در حین مسافرت

کسی نیست که از مزیت های سفر کردن خبر نداشته باشد. با این وجود، مشغله های کاری، اجازه مسافرت رفتن را به بسیاری از افراد نمی دهد، خیلی از افراد هم نگران از دست دادن کارشان هستند و به همین دلیل ترجیح می دهند سفر رفتن را بطور کامل کنار بگذارند. شاید ندانید اما کار کردن در حین مسافرت هم ممکن است. در صورتیکه نیاز به حضور فیزیکی تان در شرکتی که کار می کنید، نباشد، می توانید در حالیکه به یک مسافرت طولانی می روید، همزمان کارهایتان را هم از راه دور کنترل کنید. چطور؟ سامانتا شیبل (Samantha Schaible)، خانمی 25 ساله و مدیر فروش و طراحی شرکتی در نیویورک است که بصورت دورکاری، کارهایش را انجام می دهد و برای ما از تجربه اش گفته است. همراه خبرنگاران باشید.

چطور در حین مسافرت کار کنیم؟

شما به عنوان یک مدیر فروش و طراحی، چه کاری را برعهده دارید؟

شرکت ما برای زمین های بیسبال و استادیوم های فوتبال، جشن های غذایی متفاوت را برگزار می کند. وظیفه من، تدارکات موسیقی و سرگرمی است. بخش بزرگ مسئولیت من، تولید خلاقیت در این زمینه و طراحی لوگو با معنا و مفهوم نو برای بنرهای تبلیغاتی است.

شغل شما چطور در سال 2016 تغییر کرد؟

برای کار راز راه دور ثبت نام کردم و بعد شروع به سفر کردم. برنامه این بود که باید می توانستم در حالی که از محل کارم دور هستم، کارهایم را انجام دهم. مدیرم به من این اجازه را داد و قرار شد تا در کشورهای تایلند، کامبوج، کرواسی، جمهوری چک، پرتغال، بالی، ایتالیا، آلمان و سوییس توقف داشته باشم.

چطور کارتان را از راه دور انجام می دهید؟

من دوست دارم صبح ها گشت و گذار کنم و در بعدازظهرها شروع به کار کنم. کارهایم را بصورت آنلاین و در صورت نیاز با تماس های تلفنی انجام می دهم.

شرایط زندگی شما در مواقع سفر گونه است؟

سعی می کنم تا در هر شهری، از خانه های اشتراکی استفاده کنم تا هزینه کمتری را برای اقامت بپردازم. معمولا در هر اتاق با 1 الی 5 نفر هم اتاقی هستم و رزرو هتل و یا هاستلم را در جاهایی انجام می دهم که دسترسی کاملی به اینترنت پر سرعت 24 ساعته و یک وای فای قابل اعتماد داشته باشم. چون مهمترین المان در دور کاری، دسترسی آسان و بی دردسر به اینترنت است.

آیا این تجربه به تغییر شما کمکی کرده است؟

صد در صد. احساس می کنم که فکر بازتری پیدا کرده ام و با آغوش بازتری می توانم مسائل را بپذیرم. سفر باعث می شود انسان تا حد زیادی انعطاف پذیر شود و موقعیت درک شرایط مختلف را پیدا کند. در صورتیکه دچار مشکل شوید، می توانید بهتر در پی راه چاره ها بگردید.

من فکر می کنم که تا حد امکان نباید در صورت داشتن موقعیتی برای سفر، آن را بخاطر کار از دست بدهید. می توانید کار کردن در حین مسافرت را تجربه کنید و با یک تیر دو نشان بزنید.

منبع: الی گشت

به "چطور در حین مسافرت کار کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور در حین مسافرت کار کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید