کراس پلی بعد از 5 سال به For Honor اضافه شد

به گزارش سفر ارزان به دبی، بعد از سال ها انتظار هواداران بازی برای افتخار (For Honor) از قابلیت کراس پلی (Cross Play) بهره مند خواهند شد. با استفاده از این قابلیت کاربران کنسول های مختلف اعم از پلی استیشن یا ایکس باکس می توانند با یکدیگر بازی نمایند. همینطور اینکه کامپیوتر نیز در این رقابت حضور خواهد داشت.

کراس پلی بعد از 5 سال به For Honor اضافه شد

یوبیسافت به زودی محتوای سال ششم را برای بازی برای افتخار عرضه خواهد نمود. در میان مواردی که به این بازی اضافه شده، قابلیت کراس پلی از همه مهم تر است. قابلیت کراس پلی در دو فاز به برای افتخار اضافه خواهد شد. اولین فاز در تاریخ 26 اسفند منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ فاز دو معلوم نیست اما در دست ساخت بوده و به زودی اعلام خواهد شد.

به علت اینکه در این مدت بازیکنان برای افتخار کم شده اند، اضافه شدن کراس پلی به شدت اهمیت دارد. چونکه در حال حاضر شما باید مدت زیادی برای وارد یک بازی شدن باید صبر کنید. حال که همه سیستم های موجود می توانند باهم بازی را تجربه نمایند، قطعاً بازی ها زودتر پیدا خواهند شد. پس تجربه کلی برای افتخار پیشرفت زیادی خواهد داشت.

در فاز دو شما می توانید انتخاب کنید که با چه گروهی بازی کنید. به این معنا که می توانید مانع از حضور بعضی از بازیکنان در بازی خود باشید. همین باعث خواهد شد تا متقلبان که اکثراً روی پلتفرم کامپیوتر هستند، محدودتر شوند.

در کنار کراس پلی محتوای تازهی برای این بازی منتشر خواهد شد. یوبیسافت میخواهد این دفعه به داستان های اساطیری هیتمور (Heathmoore) بیشتر بپردازد. همینطور اینکه بخش بازیکن علیه هوش مصنوعی پیشرفت زیادی داشته و حال یک داستان خوب هم دارد.

اینکه یوبیسافت همچنان به پشتیبانی از برای افتخار ادامه می دهد بسیار جالب است. این بازی دارای یک چارچوب خیلی تازه و گیم پلی خاصی دارد. اینکه شما به صورت تن به تن با دشمنان خود بازی کنید، تجربه ای است که در بازی های زیادی پیدا نمی گردد. با اینحال یوبیسافت بعد از گذشت 6 سال همچنان به پشتیبانی از این بازی ادامه داده و قصد توقف هم ندارد. این مورد بسیار ستودنی است!

منبع: Eurogamer.net

منبع: دیجیکالا مگ

به "کراس پلی بعد از 5 سال به For Honor اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کراس پلی بعد از 5 سال به For Honor اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید