گاد آو وار تقلبی از فروشگاه ایکس باکس سر در آورد؛ گیم پلی آن را ببینید

به گزارش سفر ارزان به دبی، به تازگی یک بازی خنده دار با حضور کریتوس با نام War Gods Zeus of Child برای خرید در فروشگاه ایکس باکس در دسترس قرار گرفته بود.

گاد آو وار تقلبی از فروشگاه ایکس باکس سر در آورد؛ گیم پلی آن را ببینید

این بازی در واقع با قیمت 3.39 برای خرید مهیا بود. در این بازی شما در نقش خدای جنگ قرار گرفته و در یک محیط ساده با جریان بی پایانی از دشمنان مبارزه می کنید تا زمانی که تسلیم شده یا کشته شوید. لازم به ذکر است که این بازی بی هدف که علت ساخت آن تعیین نیست، پایان از فروشگاه ایکس باکس حذف شد و مایکروسافت نیز از اظهار نظر در خصوص این موضوع خودداری کرد. البته از آنجایی که فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، اخیرا بیان نموده که مورد انتظارترین بازی او گاد آو وار است، به نظر نمی رسد که در خصوص این موضوع صحبت کند.

بازی در موتور بازی سازی یونیتی پیشرفته و به راحتی با خارج شدن از محدوده محیط آن، بهم می ریزد. از طرفی فاقد هر نوع موسیقی یا جلوه های صوتی است. کریتوس بعلاوه از انیمیشن راه رفتن به عقب بهره مند نیست، بنابراین وقتی به صورت معکوس حرکت کنید، روی سطح زمین سر می خورید.

به نظر می رسد که War Gods Zeus of Child بخشی از Xbox Creators بوده است؛ قسمتی از فروشگاه ایکس باکس که برای فروش بازی ها بدون مجوز مایکروسافت و بدون پشتیبانی از اچیومنت ها طراحی شده است. در واقع این بخش برای هر کسی از استودیوهای کوچک گرفته تا دانشجویان قابل استفاده است. هواداران قدیمی ایکس باکس احتمالا برنامه ای مشابه با نام Xbox Live Indie Games را از دوران ایکس باکس 360 به یاد داشته باشند.

لازم به ذکر است که بازی به وسیله Dolaka Ltd، استودیویی که به نظر می رسد به وسیله یک نفر در جنوب لندن تاسیس شده، پیشرفته است . این بازی در 27 جولای (5 مرداد) در فروشگاه مایکروسافت منتشر شد و تنها دو روز بعد، استودیوی سازنده بازی دیگری با نام Dinasaur Falling Survival را منتشر کرد. این بازی با قیمت 3.29 پوند مشابه فال گایز است و در آن شما به عنوان یک شخصیت در لباسی شبیه شخصیت مشهور یوشی از کمپانی نینتندو قرار می گیرید. در هر صورت به نظر می رسد که این سازنده در پی حاشیه است و میخواهد که با بازی های عجیب و غریب، نام خود را بر سر زبان ها بیندازد.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "گاد آو وار تقلبی از فروشگاه ایکس باکس سر در آورد؛ گیم پلی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاد آو وار تقلبی از فروشگاه ایکس باکس سر در آورد؛ گیم پلی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید