یک ایرانی در صف خرید باشگاه لیگ فزونی

به گزارش سفر ارزان به دبی، نجفی در حال حاضر مالک شرکت MSP Sports Capital است و با مجموعه ای از سرمایه گذاران همکاری می نماید تا به زودی به صورت رسمی برای خرید سهام باشگاه تاتنهام دست به کار گردد. در حال حاضر مالکیت تاتنهام به عهده جو لوئیز تاجر آمریکایی است و دنیل لوی نیز مدیر این باشگاه است.

یک ایرانی در صف خرید باشگاه لیگ فزونی

نجفی ارزش سهام تاتنهام را 2.9 میلیارد یورو تخمین می زند و در نظر دارد که 600 میلیون یورو هم برای تضمین بدهی های این باشگاه بپردازد. 70 درصد از این مبلغ به وسیله نجفی و شرکایش پرداخته خواهد شد و 30 درصد به وسیله حامیان از کشور های حاشیه خلیج فارس علی الخصوص شهر ابوظبی.

لوئیز و لوی 26 درصد از سهام باشگاه تاتنهام را در سال 2000 خریده بودند. این باشگاه در این مدت رشد فوق العاده ای داشت چرا که صاحب ورزشگاه جدیدی شدند و به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یافتند. اما طرفداران تاتنهام از عملکرد ضعیف این تیم در کسب جام ها دلخور هستند و مربیانی نظیر مورینیو و کونته و ستارگانی همانند هری کین و سون هیونگ مین نیز نتوانسته اند که آن ها را به سوی جام ها راهنمایی نمایند.

نجفی می تواند جدیدترین تاجر ساکن آمریکا باشد که وارد فوتبال انگلیس می گردد. سال گذشته تاد بولی سهام باشگاه چلسی را خرید. تاتنهام سال گذشته 444 میلیون پوند عایدی داشته است. تنجفی پیش از این یکی از سهامداران خرد باشگاه بسکتبال فونیکس سانز بوده است.

منبع: فرارو

به "یک ایرانی در صف خرید باشگاه لیگ فزونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایرانی در صف خرید باشگاه لیگ فزونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید