از آکواریوم کیش چه می دانید؟

به گزارش سفر ارزان به دبی، امکان غواصی و رفتن به زیر آب در جزیره ای مثل کیش برای همه وجود ندارد. چون هم هزینه آموزش آن بالاست و هم ترس مانع می گردد. پس اگر خواستیم زیر آب و ماهی های رنگارنگ و مرجان ها را ببینیم باید چه کار کنیم؟ رفتن به آکواریوم کیش، یکی از راه هاست.

از آکواریوم کیش چه می دانید؟

آکواریوم کیش کجاست؟

آکواریوم کیش در خیابان فردوسی، جنب پارک آهوان و در ساختمان کانون هنر قرار گرفته است و به شکل یک کشتی ست. در این کشتی آکواریومی، 70 نوع ماهی تزئینی و کمیاب در آکواریوم های مجزای آب شور و شیرین قرار داده شده و سالانه یک میلیون نفر از آنها تماشا می نمایند.

این مجموعه شما دو آکواریوم است؛ یکی با حجم 50 هزار لیتر مخصوص کوسه ها و ماهی های بزرگ خلیج فارس، تمساح ها و مارهاست و در آکواریومی 20 هزار لیتر هم، بیشتر از 70 نوع ماهی تزیینی کمیاب و نایاب در حال شنا هستند و با چشم های بزرگ شان به ما زل می زنند. لاک پشت دو متری این مجموعه و حیوانات تاکسیدرمی شده و بخش دیرینه شناسی، از جذابیت های این مجموعه به خصوص برای بچه ها هستند.

بلیط آکواریم کیش 35 هزار تومان است.

هزینه سفر به کیش چقدر است؟

جاذبه های نزدیک آکواریوم

خیابان فردوسی کیش، خیابانی ست که مرکز خریدهای پانیذ و پردیس 1 و 2 در آن قرار گرفته است و پارک هنگام، پارک آهوان، دوقلوها و پارک آبشار هم همان نزدیکی ست. کمی که پیاده برویم به دریا می رسیم و راستا دوچرخه سواری هم در چند قدمی مان است.

اسکله تفریحی کیش را بشناسید

منبع: اسنپ تریپ

به "از آکواریوم کیش چه می دانید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از آکواریوم کیش چه می دانید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید