افزایش 38 درصدی ترددهای نوروزی در کشور

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران/خراسان شمالی معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 38 درصدی ترددهای نوروزی نسبت به نوروز سال قبل اطلاع داد.

افزایش 38 درصدی ترددهای نوروزی در کشور

به گزارش سفر ارزان به دبی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی، دکتر محمد تیموری در سفر به خراسان شمالی گفت: بعد از محدودیت های کرونایی طی دو سال اخیر، حجم ترددها و مسافرت ها در نوروز سال جاری افزایش چشمگیری دارد و میانگین افزایش تردد در جاده های کشور حدود 38 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

وی اضافه نمود: مقدار تردد در خراسان شمالی تقریبا معادل کشوری رشد دارد و جاده های این استان به علت اتصال به بارگاه منور امام رضا (ع) و استان های شمالی از ترافیک بالایی برخوردار است.

وی با بیان این که امکانات ایمنی و رفاهی خوبی در جاده ها به خصوص در مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی فراهم شده است، ادامه داد: همه همکاران در کشور و این استان آماده باش کامل هستند تا خدمات بهینه ای را در دوران سفرهای نوروزی به مسافران ارائه دهند.

تیموری اظهار داشت: رانندگان با توجه به افزایش ترددها، نکات ایمنی را رعایت نمایند و استراحت کافی داشته باشند تا یاری نمایند نوروز کم خطر و کم حادثه ای داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 38 درصدی ترددهای نوروزی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 38 درصدی ترددهای نوروزی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید