ببینید: گران ترین ساندویچ نان و پنیر جهان!

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران : ساندویچ پنیر گریل شده که با روکشی از طلای قابل خوردن آماده شده، نام گران ترین ساندویچ جهان را به خود اختصاص داده است.

ببینید: گران ترین ساندویچ نان و پنیر جهان!

به تازگی در رستورانی، ساندویچ پنیر گریل شده با روکشی از طلای خوردنی تهیه شده که با قیمت 214دلار، نام گران ترین ساندویچ جهان را به خود اختصاص داده است. بعلاوه نام این ساندویچ در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شده است.

برای دریافت این پنیر گران قیمت باید 48 ساعت قبل آن را سفارش داد. این ساندویچ پنیر با نان فرانسوی در حالی که روکش هایی از طلای خوردنی دارند، پخته و سرو می گردد.

این پنیر از نوع پنیر پودولین ایتالیایی است که هر تکه 250 گرمی آن، حدود 50 دلار می ارزد. گرانی این پنیر به علت این است که فقط 25هزار گاو در جهان وجود دارد که با شیر آن می توان پنیر پودولین فراوری کرد. درضمن این نژاد از گاوها، فقط سالی دو ماه شیر می دهند.

هنگام آماده کردن این ساندویچ پنیر، ابتدا روی نان، کره ترافل سفید و سپس روغن ترافل مخلوط به تکه های طلا مالیده شده و سپس ساندویچ گریل شده و درنهایت به صورت مورب برش داده می گردد.

رستوران های روباز مشهد

رستوران های نزدیک حرم مشهد

فهرست وسایل سفر به مشهد با اتوبوس

البته کار به اینجا ختم نمی گردد. همراه با این ساندویچ به جای سوپ گوجه فرنگی معمولی، سوپ غلیظ خامه ای خرچنگ آفریقای جنوبی سرو می گردد.

منبع: توریسم آنلاین

به "ببینید: گران ترین ساندویچ نان و پنیر جهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید: گران ترین ساندویچ نان و پنیر جهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید