بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند

به گزارش سفر ارزان به دبی، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند.

بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند

معاون صنایع دستی کشور گفت: در نقاط مختلف کشور امسال بازارچه صنایع دستی راه اندازی شد و شاهد فروش بالای هنرمندان صنایع دستی هستیم؛ بگونه ای که بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند. تمام این آمار در حال جمع آوری است.

پویا محمودیان در جلسه ارزیابی خدمات و فعالیت های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نوروز 1401 که با حضور علی دارابی، قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل سالن خلیج فارس معاونت گردشگری برگزار شد، با بیان این مطلب به مهمترین برنامه های این معاونت در نوروز اشاره کرد و اضافه کرد: نظارت بر قیمت ها، برگزاری مسابقات، اجرای تورهای بازدید از کارگاه ها، اختصاص هدایای مسابقات از محصولات صنایع دستی، پخش برنامه های مرتبط با صنایع دستی از شبکه های صدا و سیما، برگزاری جشن ها در بازارچه های صنایع دستی و کلنگ زنی بازارچه های نو و ... از مهترین برنامه هایی است که در نوروز 1401 اجرا شد.

محمودیان اضافه کرد: امسال تمام بخش ها در ستاد و استان ها پای کار بودند و تمام معاونت ها به خوبی از عهده ماموریت های خود برآمدند. همه تلاش کردیم تا شاهد افزایش رضایت و شادمانی مردم و ذی نفعان هر سه حوزه این وزارتخانه باشیم.

منبع: همگردی

به "بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی از استانها 10 میلیارد تومان فروش محصولات صنایع دستی داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید