تسریع فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش سفر ارزان به دبی، طی جلسه ای که بین معاون وزارت ورزش و جوانان و معاون امور مالی و دارایی برگزار گردید بر تسریع فرایند واگذاری سرخابی ها تاکید شد.

تسریع فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش سفر ارزان به دبی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، به منظور تسریع در فرایند واگذاری شرکت های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس و احصاء موضوعات مبتلا به و چالش های موجود برای اجرایی نمودن آن جلسه ای بین قربانزاده معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی، شکوه فر معاون امور حقوقی، مجلس و استان ها و فلاح مدیرکل حقوقی و املاک وزارت ورزش و جوانان در محل سازمان خصوصی سازی برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا شکوه فر در مورد اهمیت مشخص و تکلیف شرایط خصوصی سازی دو شرکت و چالش های فرارو و اقدامات به عمل آمده برای این امر توضیحاتی را بیان نمود و سپس رئیس سازمان خصوصی سازی نیز ضمن حائز اهمیت بودن این امر برای درج نماد و ثبت در سازمان بورس و اوراق بهادار مواردی را اعلام داشت. بعلاوه طرفین درخصوص نحوه و نوع واگذاری، مدیریت بعد از واگذاری و جلوگیری از هرگونه آسیب ها و تبعات حقوقی و اجتماعی و مدل هایی که می بایست واگذاری انجام گردد، مباحثی را مطرح و تبیین کردند.

در خاتمه مقرر شد وزارت ورزش و جوانان با هماهنگی سرخابی ها نسبت به تسریع در ارائه گزارش حسابرسی صورت های اقتصادی منتهی به 31، 4 - 31، 3، 1400 و برگزاری مجمع در اولین فرصت، ثبت صورتجلسه مجامع و آخرین تغییرات شرکت استقلال در سامانه ثبت شرکتها، مشخص تکلیف و اقدامات لازم برای برطرف بندها و ایرادات گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در سال اقتصادی گذشته را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری نمایند تا در اولین فرصت انجام مقدمات خصوصی سازی دو شرکت عملیاتی و اجرایی به نحو صحیح و متقن گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تسریع فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع فرایند واگذاری استقلال و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید