شرح استیلی درباره دستمزد ماهی صدمیلیونی؛ سه سال مجانی کار کردم

به گزارش سفر ارزان به دبی، مدیر تیم ملی فوتبال می گوید هیچ وقت به خاتطر منافع ملی در سمت های فوتبالی کار نکرده و در پی پیشرفت و یاری به فدراسیون فوتبال است.

شرح استیلی درباره دستمزد ماهی صدمیلیونی؛ سه سال مجانی کار کردم

به گزارش ورزش سه، حواشی اخیر پیرامون پرداخت پاداش های کلان به برخی ارکان سابق فدراسیون فوتبال و تیم ملی بحث های زیادی را پیش آورده است.

حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال با اشاره به حواشی پیش آمده درباره پاداش های پرداخت شده به برخی افراد گفت: در روز های گذشته برخی موضوعات مطرح شده که من معمولا علاقه ای به اظهار نظر در خصوص مسائل حاشیه ای ندارم، اما برخی وقت ها ضروری است حقایق بیان گردد. من از سال 96 به دعوت آقای تاج به عنوان مدیر تیم ملی فوتبال امید در خدمت فدراسیون فوتبال بودم، بعلاوه به عنوان عضو کمیته فنی و بعد از آن سرمربی تیم ملی امید، اما در طول نزدیک به 3 سال یک ریال دستمزد از فدراسیون دریافت نکردم با اینکه قرارداد داشتم، اما به علت شرایط و مسائل فدراسیون هیچ مبلغی دریافت نکردم.

استیلی تاکید نمود: اصولا تا جایی که به یاد می آورم چه در دوره ای که فوتبال بازی می کردم و چه در زمان مربیگری در پی پول نبودم و این مساله اولویت من نبود. از پرسپولیس، ملوان، شاهین بوشهر و راه آهن مطالباتی داشتم که یک بار هم از هیچ تیم یا فردی برای این مطالبات شکایت نکردم. در انزلی حتی از جیب خودم در شرایط بحرانی تیم خرج کردم و همان مبلغ را هم پس نگرفتم.

مدیر تیم ملی فوتبال در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: برای هر فردی ممکن است یک چیز هایی اولویت باشد. من زمانی که بحث منافع ملی و تیم ملی مطرح می گردد هیچ اولویت دیگری برایم وجود ندارد.

وی گفت: در تیم ملی امید شبانه روز برای حل مسائل اقتصادی و برطرف کاستی ها کوشش کردم به شکلی که در آن مقطع با یاری برخی ارگان ها، اسپانسری که پیدا کردیم و جلساتی که داشتیم مجموعا حدود 4 میلیارد تومان پول به فدراسیون تزریق کردیم تا پاداش معوق اعضای تیم بخشی از دستمزد کادر فنی و هزینه سفر و اردو ها را تامین کنیم. از همین محل که توانستیم هزینه های تیم را تامین کنیم باز هم به فکر دریافت دستمزد خودم نبودم و چیزی دریافت نکردم، چون اولویت برای من موفقیت تیم بود و هدفی به جز فراهم کردن شرایط مطلوب برای موفقیت تیم نداشتیم.

او در ادامه گفت: حمید استیلی برای اهالی فوتبال و جامعه ورزش ناشناخته نیست و همه همبازیان، دوستان هم دوره ای ها و عموم اهالی فوتبال، همه کسانی که با من سابقه همکاری یا دوستی داشته اند روحیاتم را به خوبی می شناسند. باعث افتخار من است چه در آن دوره و چه در این دوره که به دعوت میرشاد ماجدی دوست عزیزم برای حضور در فدراسیون فوتبال، تیم ملی و کمیته فنی دعوت شدم در اینکه باید به فوتبال کشورم خدمت کنم تردید نکردم. اینطور نیست که حوزه وظایف خودم را به آمدن بر سر تمرین تیم ملی محدود بدانم. روزی که فدراسیون کشورم و تیم ملی مسئله ای دارد حمید استیلی از آبرو و اعتبار خودش خرج می نماید و در کنار میرشاد ماجدی و سایر عوامل و دست اندرکاران فدراسیون احساس تکلیف می نماید.

استیلی اضافه نمود: روزی که حساب فدراسیون به علت بدهی اقتصادیاتی مسدود می گردد من هم کنار رئیس و دبیرکل حضور دارم و با تمام توان خودم به میدان می آیم تا کاری که از دستم ساخته است برای کشورم و فدراسیون فوتبال انجام بدهم. روزی که تیم ملی به یک پرواز اختصاصی به سئول احتیاج دارد از هر توان و ارتباطی که دارم استفاده می کنم تا برترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم. احساس تکلیف می کنم که اگر ارتباط یا توان من می تواند به خدمت فوتبال کشور بیاید با همه وجود باید کوشش کنم.

او در انتها گفت: در این مقطع هم امیدوارم با حمایت و همراهی کشور اراده ای برای موفقیت تیم ملی شکل بگیرد که برنامه های آماده سازی، بازی ها و اردو ها به برترین شکل برگزار گردد و بتوانیم در برترین شرایط وارد مسابقات شویم.

منبع: فرارو

به "شرح استیلی درباره دستمزد ماهی صدمیلیونی؛ سه سال مجانی کار کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح استیلی درباره دستمزد ماهی صدمیلیونی؛ سه سال مجانی کار کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید