جنجال در بلژیک با نقش آفرینی سرمربی سابق ایران

به گزارش سفر ارزان به دبی، باوجود گذشت چند روز از حذف تیم ملی فوتبال بلژیک از جام جهانی 2022 قطر، جنجال ها و حواشی این اتفاق همچنان در رسانه های ورزشی بلژیک ادامه دارد.

جنجال در بلژیک با نقش آفرینی سرمربی سابق ایران

در این میان مارک ویلموتس به عنوان یکی از منتقدان روبرتو مارتینز سرمربی بلژیک نقش پررنگی در این ماجرا دارد. ویلموتس که از سال 2012 تا 2016 سرمربی بلژیک بود، پس از آن مدتی در تیم های ملی ساحل عاج و ایران حضور داشت. البته تجربه او در این دو کشور دستاوردی به همراه نداشت و از این حیث یک مربی ناکام محسوب می گردد.

ویلموتس در تازه ترین اظهاراتش، به صحبت هایی که از طرف مارتینز مطرح می گردد، واکنش تندی نشان داد. جسی دی پرتر ای جنت روبرتو مارتینز در روز های اخیر صحبت های زیادی در تمام روزنامه ها داشته است.

ویلموتس گفت: شنیده ام که دی پرتر گفته است مارتینز فدراسیون فوتبال را از دوران ماقبل تاریخ خارج کرد و آن را به قرن بیست و یکم آورد. دست از غر زدن بردارید. چطور می توانید چنین حرفی بزنید؟

سرمربی سابق تیم ملی بلژیک معتقد است حرفه ای شدن فوتبال این کشور از زمانی که او در تیم ملی بلژیک دستیار بود، شروع شد. ویلموتس گفت: حرفه ای شدن در سال 2011 زمانی که استیون مارتینز رئیس بود، شروع شد. من به عنوان مربی، یاری کردم تا تیم ملی به سطح باشگاه هایی مانند منچسترسیتی و یونایتد برسد. ما همه چیز را بهتر کردیم.

ویلموتس در ادامه دستاورد ها و پیشرفت بلژیک با حضور مارتینز را بسیار اندک دانست و گفت: با بازیکنانی که تجربه بسیار بیشتری داشتند و حتی برای دریافت توپ طلا رقابت می کردند، انتظار بیشتری از این تیم می رفت.

منبع: فرارو

به "جنجال در بلژیک با نقش آفرینی سرمربی سابق ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال در بلژیک با نقش آفرینی سرمربی سابق ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید