عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران : در این تصویر چهره واقعی یکتا ناصر را در نوجوانی می بینید.

عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر

یکتا ناصر در 12 آبان 1357در شهر تهران به دنیا آمد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. یکتا ناصر در نیسان آبی نقش آفرینی نموده است. یکتا ناصر یک دختر به نام سوفیا دارد. رشته تحصیلی یکتا ناصر مهندسی محیط زیست بوده است. در ادامه عکسی از یکتا ناصر را در 12 سالگی مشاهده کنید.

امروز مطلبی خواندم در خصوص اظهار نظرات بعضی مسئولین در رابطه با کودک همسری که اذعان داشتند دختران بالای سیزده سال کودک همسر محسوب نمی شوند. اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که یاد خاطره ای افتادم از دوران چهارده یا پانزده سالگی خودم آن موقع که یافته هایی پیدا کردم خیلی خیلی اندک در خصوص پیوند زناشویی و ازدواج.

اولین واکنشم این بود که به مادرم با غمی عمیق گفتم : من هیچ وقت ازدواج نمی کنم . او هم گفت من هم وقتی به سن تو بودم همین را میگفتم بعدها پی بردم که ,حتما می دانست و درک می کرد که چرا می گویم

کاری به مسائل تربیتی آن موقع و اکنون ندارم که حتما مهم است کاری به این هم ندارم که اساسا برای ازدواج به ویژه در دوران کنونی چه اندازه از بلوغ فکری و روحی و …مهم است که قطعا هست ولی آیا کامل شدن بلوغ جسمی هم لازم نیست؟!!آقایان احیانا لازم نمی بینند که در این زمینه با متخصصان علمی مشورتی داشته باشند؟!!

همسر منوچهر هادی

من کارشناس نیستم اما زنم، دخترم، مادرم، انسانم و میدانم که اگر در حدود سیزده سالگی قرار بر ازدواجم بود وای که چه شکنجه عظیمی بود.شاید باشند مادران و مادربزرگ ها یا همنسلانمان که در کودکی عروس شدند و احساس خوشبختی دارند که البته تردید دارم در ربط احساسشان و سن ازدواجشان ولی آیا این قانون به شکل عام هم صادق است؟! به بهانه چهره واقعی یکتا ناصر درباره او بیشتر صحبت می کنیم.

آقایان آیا می دانید دختر بچه هایی که در کودکی ازدواج می نمایند. فقط از نظر جانی و سلامت جسمی در معرض چه آسیب هایی هستند؟!کاری به این ندارم که اگر از آن هم عبور نمایند ممکن است متحمل چه مشقات روحی شوند .آیا زمان آن نرسیده که در تفسیر اصطلاح ناموس پرستی تجدید نظری کنیم.

منبع : پرشین وی

منبع: رکنا

به "عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس باورنکردنی از چهره واقعی یکتا ناصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید