فال ابجد امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401؛ خبر های خوشی در انتظار توست!

به گزارش سفر ارزان به دبی، فال ابجد امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است که بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در این فال مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401؛ خبر های خوشی در انتظار توست!

سفر ارزان به دبی | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش سفر ارزان به دبی ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می شود بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 15 بهمن ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ج ج ب

طالع خوبی داری. چیزی را که از دست داده ای دوباره به دست خواهی آورد، به تو تهمت یا طعنه میزنند، ولی آسیب به تو نمیرسد، چون کسی نمیتواند به آسانی به تو صدمه بزند. به زودی گشایشی در کارت پیدا میشود به خداوند توکل کن تا گره کارت باز شود و به خواسته ات برسی. انشاءالله.

اردیبهشت: د ب ج

اگر می خواهی به مسافرت بروی این کار را انجام بده، زیرا باعث تحول در حال و شادی تو میشود. اتفاقات خوبی برایت می افتد و در آینده نزدیک یکی از آشنایان به تو چیزی میدهد. فروتن باش و غرور و تکبر را کنار بگذار. خبر های مسرت بخشی در انتظار توست و اینکه موضوع تو را غمگین نموده آن را فراموش کن.

خرداد: د ج ج

گشایش خوبی در کارت ایجاد میشود. به زودی به چنان توفیق و سعادتی میرسی که بر تو حسودی نمایند. از یکی از خویشان و نزدیکان بی اطلاعی. به زودی از او خبری به دست تو میرسد. اگر گم شده ای داری، آن را پیدا میکنی. اگر شکیبا باشی و به خدا توکل کنی به مرادت خواهی رسید انشاءالله.

تیر: ب ج آ

این قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میشود. پس آن را از فکر و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند، تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش. آنان عاقبت پشیمان خواهند شد. اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی، به سلامت باز میشود. در عبادت کوتاهی مکن و بدان که خداوند ناظر و حافظ توست. این را بدان که عاقبت کار ها به نفع و دلخواه تو پیش میرود و تو به مقصود می رسی.

مرداد: ج د آ

به نظر میرسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا میکنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگه دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک مینمایند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا میشود و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو میرسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید تلاش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد و در پیش برخی عزیز میشوی.

شهریور: ج آ ب

شخصی در امورات مالی به شما یاری های بسیار زیادی می نماید تا بتوانید خوشبختی و آرامش را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را از تمام مسائل زندگی رها کنید و به آرامش برسانید.

مهر: آ ج د

هر نیت و قصدی که داری بر آورده خواهد شد، چه مادی و چه معنوی. به زودی پول، ملک یا مقامی به دست می آوری. کسی قصد صدمه زدن به شما را دارد، پیروز نمی شود، ولی مراقب باش، چون آدم حیله گری است. اگر چیزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری. اگر قصد انجام کاری داری، دودل نباش، آن کار را انجام بده، چون به مقصود می رسی.

آبان: ب ب آ

اگر میخواهی چیزی را بفروشی شکیبا باش، زیرا اکنون زمان خوبی نیست و اگر منتظر شنیدن خبر از سمت کسی هستی. در آینده اخباری شادمان نماینده از آن شخص به تو می رسد. طالع شما خوب است و آرزوهایت برآورده می شود. باید صبر کنید تا شرایط آن طور که می خواهد شود و در کارت گشایشی پیش آید.

آذر: ج د ب

در این زمان طالعت خوب نیست بهتر است از قصد و نیت خود منصرف شوی. کسی قصد فریب دادن تو را دارد مراقب باش فریب او را نخوری. نمی توانی همه را دوست خود بدانی برخی ها افکار فتنه انگیز دارند. اگر کسی نصیحتی به تو کرد آن را بپذیر تا صدمه نبینی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

دی: د د ب

اگر میخواهی کار خیری انجام دهید حتما به آن عمل کن و همواره مواظب خودت باش تا به گناه مرتکب نشوی و برای رسیدن به نتیجه خیر به خداوند تکیه کن. این فکری که داری خوب است، اما باید شکیبا باشی تا با خواسته اید برسی و. اگر میخواهی به مسافرت بروی برو که چرا که سودی خوب نصیبت می شود.

بهمن: ب آ آ

طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. اگر قصد سفر داری، یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آن ها عمل کن، به نفع تو خواهد بود. غیبت دیگران را نکن و به کار خود مشغول باش تا آنچه خدا مصلحت میداند برای تو پیش آید.

اسفند: د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گشوده میشود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن، اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو میرسد.

منبع: فرادید

به "فال ابجد امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401؛ خبر های خوشی در انتظار توست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401؛ خبر های خوشی در انتظار توست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید