پرسپولیس پیشنهاد بدهد استقبال می کنم

به گزارش سفر ارزان به دبی، محمد نصرتی در مورد خبر حضور او در کادر فنی پرسپولیس گفت: شغل من مربی گری است و هر پیشنهادی که به من بشود از آن استقبال نموده و به آن فکر می کنم مخصوصاً اگر از طرف باشگاه بزرگ پرسپولیس باشد، اما من درباره خبری که منتشر شد یک استوری گذاشتم و صادقانه گفتم که هیچ صحبتی با باشگاه پرسپولیس نداشتم. دنبال این صحبت ها هم نیستم و اخباری که در این خصوص منتشر شده شایعه است.

پرسپولیس پیشنهاد بدهد استقبال می کنم

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد این باشگاه در فصل جابجایی هم گفت: به نظرم پرسپولیس سال جاری خیلی خوب یارگیری نموده و بازیکنان با کیفیتی به خدمت گرفته است. پرسپولیس در همه خطوط بازیکنان خوبی جذب نموده و تا جایی که من می دانم و در اخبار خواندم قرار است یک مهاجم با کیفیت خارجی به این تیم اضافه گردد. پرسپولیس تمرینات خود را به موقع شروع نموده و به نظرم سال جاری عزم این تیم برای قهرمانی است.

نصرتی در پاسخ به این سوال که از بازیکنان جذب شده پرسپولیس کدام بازیکنی را خرید بهتری می دانید توضیح داد: به نظر من همه بازیکنان خوب و باکیفیت هستند. علیرضا بیرانوند جزو برترین بازیکنان سال های اخیر فوتبال ما است که عملکرد خیلی خوبی هم داشته است. سروش رفیعی آنقدر خوب کار نموده که دوباره پیراهن پرسپولیس را به دست آورده و حتما می تواند پیروز باشد. سعید صادقی فصل گذشته برترین عملکرد را در لیگ برتر داشت و به او در پرسپولیس امیدوار هستیم. پورعلی گنجی هم از جمله خرید های خوب پرسپولیس بوده و درست است که یکسال مصدومیت را سپری نموده، اما مطمئنا با انگیزه زیادی کار را شروع خواهد نمود.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه حضور ستاره ها در این تیم شرایط نگران نماینده نمی کند اضافه نمود: ببینید سال به سال که به جلو می رویم تفکرات و رفتار بازیکنان حرفه ای تر شده و آن ها پخته تر عمل می نمایند. هر چه جلوتر می رویم شرایط بهتر خواهد شد و فکر می کنم که بازیکنان به پختگی لازم رسیده اند و می دانند که همه باید در راستای پیروزیت تیم کوشش نمایند نه اینکه کسی در پی منافع شخصی برود. در پرسپولیس باید منافع تیم در اولویت باشد چرا که با پیشرفت پرسپولیس، همه سود می برند.

منبع: فرارو

به "پرسپولیس پیشنهاد بدهد استقبال می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس پیشنهاد بدهد استقبال می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید