چند گیلانی دز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند؟

به گزارش سفر ارزان به دبی، خبرنگاران/گیلان معاون علوم پزشکی گیلان با تاکید بر تکمیل واکسیناسیون کووید، از تزریق بیش از یک میلیون دز نوبت سوم این واکسن در سرتاسر استان، خبر داد.

چند گیلانی دز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند؟

دکتر آبتین حیدرزاده در گفت وگو با سفر ارزان به دبی، با اشاره به تاثیر تکمیل دزهای واکسیناسیون کووید19 در افزایش ایمنی فردی و جمعی اظهار کرد: با همکاری قابل تقدیر مردم استان، تا به امروز بیش از یک میلیون دز نوبت سوم واکسیناسیون کووید در سطح استان گیلان تزریق شده است که نیاز است همچنان این فرایند ادامه یابد.

وی اضافه نمود: تا به امروز در استان گیلان بیش از پنج میلیون و 220 هزار دز واکسن کووید19 تزریق شده است و همراهی مردم در تکمیل دزهای واکسن کرونا کمک کرده که گیلان از پیروز ترین استان های کشور در اجرای فرایند واکسیناسیون کووید باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه با بیان اینکه رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ایام تعطیلات نوروزی هم باید کماکان مورد توجه مردم و مسافران قرار گیرد، بیان کرد: با وجود دریافت واکسن کووید، نباید این تصور ایجاد شود که امکان ابتلا به کرونا برای افراد از بین رفته است؛ در حالی که در کنار دریافت دزهای کامل واکسن، همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، شستن دست ها و پرهیز از حضور طولانی مدت در میهمانی ها باید در اولویت قرار گیرد.

حیدرزاده ابراز امیدواری کرد: با همراهی و همکاری هر چه بیشتر مردم هر چه سریع تر شیوع کووید در سطح کشور و استان گیلان بیش از پیش کنترل شود.

وی اضافه نمود: تا به امروز بیش از دو میلیون و 172 هزار دز واکسن نوبت اول، بیش از دو میلیون و 45هزار دز واکسن نوبت دوم و یک میلیون دز واکسن نوبت سوم کووید در استان گیلان تزریق شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چند گیلانی دز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند گیلانی دز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید