کارآفرینی مهمترین منبع توسعه است

به گزارش سفر ارزان به دبی، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زرند گفت:کارآفرینی مهم ترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه می باشد وتوسعه کارآفرینی رشد مالی را افزایش می دهد.

کارآفرینی مهمترین منبع توسعه است

به گزارش خبرنگار گروه استان های سفر ارزان به دبی از کرمان، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرند با صدور پیامی هفته جهانی کارآفرینی را تبریک گفت.

وَأَن لَیسَ لِلإِنسانِ إِلّا ما سَعی

سوره مبارکه النجم آیه 39

و اینکه برای انسان بهره ای جز سعی و تلاش او نیست.

دستیابی به آرمان های توسعه پایدار کشور که جایگاه شایسته ای در اقتصاد جهانی برای کشور فراهم می نماید تنها به وسیله توسعه و توسعه کارآفرینی امکان پذیر است.

کارآفرینی مهم ترین منبع نوآوری، اشتغالزایی و توسعه می باشد وتوسعه کارآفرینی رشد مالی را افزایش داده و اثرات مثبتی مانند بهبود شرایط رفاهی مردم، کاهش فقر، افزایش اشتغال در جامعه به وجود می آورد. در حقیقت کارآفرینی نه تنها به عنوان یک نیروی محرک و سازنده مالی، بلکه در بعدی گسترده تر به عنوان یک عامل پویای اجتماعی مورد توجه است.

تأکید رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) بر کارآفرینی به عنوان یک عبادت و ارزش آفرینی، اهمیت این مقوله را بیش از پیش روشن می سازد

اینجانب هفته جهانی کارآفرینی را به همه کارآفرینان به ویژه کارآفرینان و فراوری نمایندگان فعال در شهرستان زرند و تمامی کسانی که در راه توسعه و اشاعه فرهنگ کارآفرینی خدمت می نمایند تبریک عرض می نمایم و از درگاه باریتعالی توفیق روز افزون همه این عزیزان را در راه نیل به توسعه و خودکفایی در کشور، مسالت دارم.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کارآفرینی مهمترین منبع توسعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارآفرینی مهمترین منبع توسعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید