کشف جاده شهر افسانه ای آتلانتیس در اعماق اقیانوس آرام

به گزارش سفر ارزان به دبی، دانشمندان جاده آجری زردی را که به آتلانتیس می رسد، در منطقه ای از اقیانوس آرام کشف کردند که پیش از این هرگز در معرض اکتشاف قرار نگرفته بود.

کشف جاده شهر افسانه ای آتلانتیس در اعماق اقیانوس آرام

به گزارش سفر ارزان به دبی، کشف این بستر پوشیده از آنچه شبیه بزرگراهی از آجر ها است در اعماق آب، با کشتی اکتشافی ای در شمال جزایر هاوایی صورت گرفت.

این کشتی، ناتیلوس، در حال آنالیز خط الراس لی لی اوکالانی در محدوده بنای یادبود دریایی پاپاهانوموکوآکیا است؛ منطقه ای حافظت شده که از جمع تمام پارک های ملی ایالات متحده بزرگ تر است.

دانشمندان تراست کاوش اقیانوس می گویند که فقط سه درصد این منطقه حفاظت شده که بیش از سه هزار متر زیر سطح اقیانوس است، تا به امروز آنالیز شده است.

لحظه ای که این گروه این جاده آجری عجیب را کشف کرد، از سوی گروه تحقیقاتی در یوتیوب منتشر شده است.

صدای محققی از فرستنده رادیویی شنیده می گردد که می گوید: این راه آتلانتیس است. صدای دیگری پاسخ می دهد: جاده زرد آجری؟ عضو دیگری از گروه تحقیقاتی اضافه می نماید: خیلی عجیب است؟ شوخی می کنی؟ دیوانه کننده است.

آتلانتیس جزیره ای افسانه ای است که اولین بار در مکالمه های افلاطون در 360 سال قبل از میلاد مسیح در خصوص آن نوشته شده است. بر اساس نشنال جئوگرافیک، این شهر گم شده استعاره ای است از فساد قدرت و ثروت.

منبع: فرارو

به "کشف جاده شهر افسانه ای آتلانتیس در اعماق اقیانوس آرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف جاده شهر افسانه ای آتلانتیس در اعماق اقیانوس آرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید